NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje

4.9
(17 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  51
  TOP 51
Kaina: 6,49 €
Kaina su kodu: 4,54 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-09 Kristina

Audriau pritariu tau 100 procentų!!!


2024-02-29 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje" aprašymas

Žurnalistas David Epstein parašė dvi itin gerai įvertintas ir „The New York Times“ bestseleriais tapusias knygas. Populiariosios psichologijos žanro kūrinys „Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje“ – viena jų. Šią knygą aptarinėjo visa Amerika! Provokuojantis tekstas pasakoja apie patį tiesiausią kelią į profesinę sėkmę ir jis nėra tas, apie kurį dabar galvojate.

Ar girdėjote apie visų galų meistrus? Tuos, kurie moka ir svetainę suprogramuoti ir tvorą suvirinti. Daugelis įsitikinę, kad žmonės, kurie moka visko po truputį, iš tiesų gerai neišmano jokios srities. Įvairūs specialistai mano, kad kiekvienas, svajojantis išsiugdyti įgūdžius reikalingus konkrečios srities žinovui, būtinai turi pradėti mokytis kuo anksčiau, visą dėmesį nukreipti į mokslus ir daugybę valandų praktikuotis. Tą girdime iš dėstytojų, mokytojų ir karjeros konsultantų.

Populiariai manoma, kad kuo vėliau pradedame gilintis į tam tikrą sritį, tuo mažiau šansų turime pavyti tuos, kurie mokytis pradėjo anksti. Teigiama, kad tas, kuris smuiku kas dieną groja nuo 6 metų, tikrai bus pranašesnis už tą, kuris muzikos instrumentą į rankas paėmė tik sulaukęs pilnametystės. Bet ar tikrai? Autorius David Epstein patyrinėjo geriausių pasaulyje savo srities lyderių veiklą ir paaiškėjo, kad ankstyvas mokslas toli gražu nėra sėkmę lemianti taisyklė. Greičiau jau atvirkščiai.

David Epstein analizavo sėkmingiausių pasaulio sporto, meno ir mokslo atstovų profesinę karjerą ir pastebėjo, kad universalai, tai yra žmonės, kurių domėjimosi interesai platūs, linkę pasiekti daug didesnių laimėjimų, ypač sudėtingose ir greitų sprendimų reikalaujančiose veiklose. Dažnai universalai sugeba į problemas pažiūrėti objektyviai ir nauju, gerokai platesniu žvilgsniu. Beje, tai nereiškia kad kompetencija neturi reikšmės.

Pasak autoriaus universalai yra lankstesni, kūrybiškesni, lengviau užmezga ryšius ir dirbdami mato daug platesnį kontekstą nei siaurą specializaciją turintys profesionalai.

Populiariosios psichologijos knyga "Žmogaus ribos: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje" įtraukia savo lengvu stiliumi ir provokuoja diskutuoti aktualiomis temomis.

David Epstein drąsiai teigia, kad tie žmonės, kurie dažnai keičia savo veiklas, bando, klysta, puola mokytis naujo dalyko, o tada žinias gilina dar kitoje srityje, galiausiai sukuria daug sėkmingesnes karjeras nei tie, kurie susikoncentravę į vieną temą. Be to, šie laikai vienos srities specialistams yra pavojingi, nes daug procesų ir darbų perima kompiuteriai. Universalai gerokai lengviau ir greičiau prisitaiko, jei jiems tenka gilintis į naują užduotį ar keisti profilį.

David Epstein knygoje nagrinėja, kaip specializacijos akcentavimas gali sutrukdyti siekti karjeros. Autorius dalinasi trumpais pasakojimais ir realiais pavyzdžiais, todėl knygą lengva ir įdomu skaityti. Gali būti, kad "Žmogaus ribos: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje" pakeis ir tų tėvų požiūrį, kurie savo vaikus verčia dar paauglystėje apsispręsti, kuo jie nori būti.

„Žmogaus ribos: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje“ patiks visiems, kuriems įdomios knygos apie problemų sprendimą, karjerą bei lyderystę. Šis tekstas tiks tiek universalams, tiek siauros srities specialistams, tiek dar tik pradedantiems savo karjeros kelią.

David Epstein – žurnalistas ir knygų autorius. Knyga „Žmogaus ribos: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje“ tapo „The New York Times“ bestseleriu nr.1, o kritikai ją užvertė palankiomis apžvalgomis.
Kitas autoriaus leidinys „Sporto genas“ jau išverstas į dvidešimt vieną kalbą bei sudomino patį prezidentą Barack Obama.
David Epstein daug metų rašė žurnalui „Sports Illustrated“ ir išgarsėjo, kai su kolege atskleidė, kad beisbolo žvaigždė vartoja steroidus.
Autorius taip pat dirbo tiriamųjų straipsnių žurnalistu leidinyje „ProPublica“. Jo darbus vertina aukščiausio lygio specialistai ir įvairios organizacijos. David Epstein tekstai ne tik sulaukia gerų atsiliepimų, bet ir tapo medžiaga filmams.
Be to, kad rašo straipsnius ir knygas David Epstein rengia ir visame pasaulyje skaito pranešimus žmonių veiklos rezultatyvumo ir duomenų naudojimo temomis. Autoriaus kalbą tema, kurią nagrinėja ir knygoje „Žmogaus ribos: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje“ galite rasti TED svetainėje. Ankstesnė jo TED kalba apie apie sportininkų ir jų pasiekimų raidą buvo peržiūrėta daugiau nei aštuonis milijonus kartų.
Autorius Kolumbijos universitete studijavo aplinkos mokslus ir žurnalistiką, tad nestebina, kad jo karjeros istorijoje yra ir tokie darbai, kaip Arkties ekologas, o taip pat jis dirbo ir seisminių tyrimų laive.

Be abejo, iš šio trumpo aprašymo supratote, kad knyga bus įdomi visiems, kurie siekia sėkmingos karjeros. Siūlome „Žmogaus ribos: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje“ įsigyti internetu jau šiandien ir pasinerti į provokuojantį tekstą.

Žinoma, žinių per daug nebūna, todėl pirkti online kviečiame ir daugiau dalykinių knygų apie verslą, lyderystę ir profesinį tobulėjimą. Mūsų asortimentas tikrai platus, o kainos draugiškos. Siekiame užtikrinti, kad knygos būtų prieinamos visiems, todėl bendradarbiaudami su leidyklomis skelbiame akcijas bei išpardavimų metu įvairių žanrų knygas parduodame pigiau. Tad, kai dalykinė literatūra išvargins, siūlome pasidairyti ir į knygas su patraukliais veikėjais bei netikėtais siužetais! Išsirinkti įdomiausią skaitinį padės knygų aprašymai, santraukos, nurodytas puslapių skaičius, taip pat stengiamės įkelti ir ištraukų, kad iš karto žinotumėte ar kūrinio stilius jums patinka.


Iš anglų kalbos vertė Gediminas Gudavičius.


 • Pavadinimas originalo kalba: Range: Why Generalists Triumph in a Specialized World
 • Autorius: David Epstein
 • Leidėjas: Liūtai ne avys
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 400
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098254402

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-09

Audriau pritariu tau 100 procentų!!!

2022-04-07

Kam patiks ši knyga:
* Jei jus galima apibūdinti kaip labai smalsų, ši knyga jums patiks;
* Jei esate investuotojas, verslo savininkas, tyrinėtojas, mokslininkas, muzikantas, rašytojas, režisierius, sportininkas ar bet kas, sprendžiantis sudėtingus klausimus arba siekiantis pasaulinio lygio pasiekimų, ši knyga jums patiks;
* Jei jums rūpi daryti kuo daugiau gero pasauliui ir maksimaliai padidinti savo teigiamą poveikį aplimkai, ši knyga jums patiks;
* Jei galvojote, kaip padidinti naujovių ir problemų sprendimo galimybes pasaulyje, ši knyga jums patiks;
* Jei susimąstote apie tai, kaip tampama puikiais išradėjais ar novatoriais ir kaip atpažinti bei paskatinti pasaulinio lygio talentus, ši knyga jums patiks;
* Jei jums patinka tokios knygos kaip „Sapiens“, „Principai“, ši knyga jums patiks.
* Jei turite dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sindromą (ADHD)
, ši knyga jums patiks;
* Jei jūsų darbas ar aistra yra susiję su bandymais kuo tiksliau numatyti ateitį, ši knyga jums patiks.

Nauda, kurią gausite skaitydami šią knygą:
* Suvoksite, kaip pasiekti daugiau;
* Suprasite apie 10 000 valandų taisyklę;
* Geriau atrasite kelią į pasaulinio lygio pasiekimus;
* Geriau suprasite, kaip pastebėti potencialius pasaulinio lygio pasiekimus;
* Geriau suprasite, kaip prognozuoti ateitį;
* Geriau suprasite, kaip spręsti sudėtingus iššūkius, į kuriuos atsakymai nėra akivaizdūs, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Išvada:
Jei manote, kad, remiantis mano aukščiau pateiktomis mintimis, tai jums bus naudinga, rekomenduoju knygą „Ribos” įsigyti!

2022-03-10

Vienas iš tų, deja šiuo metu vis dažniau pasitaikančių atvejų, kai gerą knygą sugadina prastas vertimas. Kai kuriuos skyrius buvo net koktu skaityti.

2022-01-25

Negaliau atsiplėšti, labai įtraukė, buvo įdomu ir naudinga perskaityti

2021-09-22

Labai patiko, nesitikėjau, kad ši knyga bus tokia gera. Gaila tik tai, kad per greitai susiskaitė.. Bet kitką buvo super!

2021-09-15

knyga leido suprasti, kad pokyčiai gyvenime yra tik į naudą, kad nereikia bijoti išlipti iš savo komforto zonos

2021-09-13

Motyvuoja veikti, rekomenduoju

2021-08-30

Knyga pasiremta įvairiais šaltiniais, tai suteikia pasitikėjimą ja. Džiaugiuosi, kad atsirado, kas išvertė į lietuvių kalbą, nes originale anglų kalba nebūčiau galėjusi skaityti.. nors ir pats vertimas nėra iš pačių geriausių, bet džiugu, kad galėjau perskaityti iš nesuprantanti angliškai :) rekomenduoju

2021-08-11

Vau, kokia knyga, penkios žvaigždutės

2021-07-19

Man labai buvo įdomu skaityt ir gilintis į šią knyga, rekomenduoju

2021-06-11

2021-04-14

Knyga nustebino, motyvuojanti ir verčianti mąstyti!

2021-01-03

Tikrai vertą perskaityti, tam, kad praplėsti mąstymo ribas. Man nuolat sako, kad neapsisprendžiu, keičiu profesijas "blaškausi" neatrandu savęs. O čia daug argumentų prisirinkau, kad gyvenu labai teisingai :)

2020-11-19

Aš visada galvojau, kad čia mūsų karta, 90-ųjų, tokia neatrandanti savęs, dažnai keičianti darbus, veiklas. Ši knyga padėjo man suprasti, kad nėra blogai būti universaliu ir sugebėti daug įvairiausių dalykų, o ne specializuotis tik vienoje srityje.

2020-11-13

knyga visiskai patenkino mano lukescius... tikrai ne "sausa" knyga, aciu

2020-11-13

Labai įdomi ir naudinga knyga!

2020-09-02

tikrai vertas demesio

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

David Epstein pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Epstein tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje" perkama kartu