NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Aš buvau žiurkė

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,19 €
Kaina su kodu: 9,17 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-05 Lina M.

Labai juokinga, graži knyga apie berniuką, kuris iš esmės buvo Pelenės svitos narys.


2024-02-29 10.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aš buvau žiurkė" aprašymas

„Aš buvau žiurkė“ – 9-12 metų vaikams skirta istorija, sukurta talentingo autoriaus Philip Pullman. Skaitytojams jo vardas jau pažįstamas dėl įvairiomis premijomis apdovanotos maginės fantastikos trilogijos „Jo tamsiosios jėgos“.

– Aš buvau žiurkė!

Tuo įsitikinęs niūrus berniukas Rodžeris. O kas jei tai tiesa? Kas, jei svajonės tapti paprastu berniuku ar žavia princese gali išsipildyti? Ar to tikrai norėjai? Jei visą gyvenimą buvai žiurke, netikėtai atsidurti berniuko kailyje ne toks jau ir šaunus nuotykis!

Pasimetusį ir keistą berniuką priglaudžia bevaikė pora, nustebinta keistų jo įpročių. Vaikas tikina, kad jis yra žiurkė ir atsisako pasakyti, kas tikrieji jo tėvai. Ilgainiui naujienos apie berniuką-žiurkę pasklinda. Jis domina visus: nuo filosofų iki keistuolių medžiotojų. Ir kas apskritai yra Rodžeris?

Kanalizacijos siaubūnas? Tuo įsitikinęs vietinis laikraštis, kuris teigia, kad miesto kanalizacijoje gvyenantis monstras užpuolė ir sunkiai sužeidė darbininkus. O gal jis pelningai eksponuojamas mugių keistuolis? Pradedantis vagis ar tiesiog žiurkiškų manierų berniukas, apimtas kliedesio? Tuo įsitikinęs gydytojas. Vos keli žmonės žino tiesą apie pagrindinį veikėją ir ją įrodyti bus labai sunku!

„Aš buvau žiurkė“ – humoro nestokojantis, pamokantis pasakojimas, kuris patiks įvairaus amžiaus skaitytojams. Philip Pullman taikliai ir šmaikščiai vaizduoja įvairias visuomenės ydas bei parodo bulvarinės spaudos galią.

Autorius klausia, ką reiškia būti žmogumi? Ir šioje tamsioje bei komiškoje pasakoje žiurkės pradeda atrodyti ne tokios jau ir blogos.

Philip Pullman (g. 1946) – anglų rašytojas, sukūręs įvairaus žanro knygų vaikams ir suaugusiems. Autoriaus kūryba gausiai apdovanota. Jis pelnė „Whitebread“, A. Lindgren atminimo premijas, Karnegio medalį ir kitų prizų. Ne viena Philip Pullman knyga buvo ekranizuota. Ne išimtis ir „Aš buvau žiurkė“. Pagal ją sukurtas trijų dalių serialas.

Ieškote knygos, kuri patiktų visai šeimai? Trumpas aprašymas žada, kad šios istorijos siužetas nenuvils. Pirkti online rasite ir daugiau gerų skaitinių, kurių kainos nudžiugins, juk dažnai rengiame išpardavimus ir akcijas bei kviečiame apsipirkti pigiau. Ką rinktis? Pasidomėkite atsiliepimais ir apžvalgomis, taip pat išnagrinėkite knygų santrauką, kurioje rasite aprašymą, ištraukų, nurodytą puslapių skaičių, leidimo metus ir kitos informacijos.


  • Pavadinimas originalo kalba: I Was a Rat! or The Scarlet Slippers
  • Autorius: Philip Pullman
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417382
  • Vertėjas: Viltaras Alksnėnas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-05

Labai juokinga, graži knyga apie berniuką, kuris iš esmės buvo Pelenės svitos narys.

2021-05-05

Tiesiog rekomenduoju šią knygą skaityti garsiai, balsu, tuomet pajausti, kaip nuostabiai autorius išlaiko žodžių ritmą ir skambesį, kas istorijai prideda dar didesnio žavesio. Šioje knygelėje puikiai išlaikytas balansas tarp gėrio ir blogio, šviesos ir tamsos, širdgėlos ir užuojautos. Unikalus pasakojimo stilius ir nuostabi istorija.

Parašykite atsiliepimą apie "Aš buvau žiurkė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Aš buvau žiurkė", kurį pristato Philip Pullman. Siūlome ne tik išsamų "Aš buvau žiurkė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Philip Pullman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Aš buvau žiurkė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Aš buvau žiurkė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aš buvau žiurkė" perkama kartu