Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš moku šokinėti per balas

5.0
(11 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-05 Daiva

Jautri knyga, supažindinanti jaunuolius ne su pačia gražiausia pasaulio ir jaunų žmonių poelgių puse. Duokite paskaityti savo vaikams - yra išminties.


2022-12-31 7.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aš moku šokinėti per balas" aprašymas

„Aš moku šokinėti per balas“ priklauso vertingiausių klasikos kūrinių kolekcijai, kurią sudaro reikšmingiausi ir vertingiausi kūriniai – nuo laiko išbandymą įveikusios klasikos iki šiuolaikinių kūrinių, jau tapusių moderniąja klasika.

„Negalėjau suprasti, kodėl jis manė, kad niekada nebevaikščiosiu. Betgi aš žinojau, kas manęs laukia ateityje. Aš jodinėsiu laukinius arklius, šauksiu „Oho-ho!“ ir mojuosiu skrybėle, o dar parašysiu knygą.“

Įkvepiančioje autobiografinėje apysakoje „Aš moku šokinėti per balas“ australų rašytojas Alanas Marshallas prisimena savo vaikystę ir įvykį, pakeitusį visą jo gyvenimą.

Po sunkios ligos Alano kojos lieka paralyžiuotos, jam teks likusį gyvenimą vaikščioti su ramentais, tačiau tai anokia bėda jaunam, guviam ir gyvenimo džiaugsmu trykštančiam vaikui, sulaukiančiam didžiulio tėvų palaikymo. Jis nesijaučia esąs kitoks, o jo gyvenimas XX a. vidurio Australijos provincijoje nepaprastai smagus. Nepaisydamas savo negalios, Alanas išdykauja su draugais, medžioja, išmoksta jodinėti, įsivelia į įvairiausius nuotykius ir net peštynes su kitais berniukais.

O svarbiausia – jis niekam neleidžia trukdyti siekti svajonių.

Ši istorija „Aš moku šokinėti per balas“ privers patikėti, kad nėra neįveikiamų sunkumų ir neperžengiamų ribų.Kiti taip pat domėjosi


2021-05-05

Jautri knyga, supažindinanti jaunuolius ne su pačia gražiausia pasaulio ir jaunų žmonių poelgių puse. Duokite paskaityti savo vaikams - yra išminties.

2021-05-03

Nuostabiai pakili istorija apie paties rašytojo (kai buvo jaunas) - berniuko, kovą su raumenų paralyžiumi - siaubinga liga, kuri tiesiog sugriovė jo kūną ir atėmė galimybę vaikščioti. Jis nepalenkiamu ryžtu ir humoru įveikia gausybę fizinių ir socialinių kliūčių. Rekomenduoju!

2020-08-13

labai idomi knyga

2020-08-13

labai idomi knyga

2020-06-11

2019-11-06

2019-08-23

2019-08-16

2019-05-22

2019-05-22

2019-05-19

Parašykite atsiliepimą apie "Aš moku šokinėti per balas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Aš moku šokinėti per balas", kurį pristato Alan Marshall. Siūlome ne tik išsamų "Aš moku šokinėti per balas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alan Marshall. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Aš moku šokinėti per balas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Aš moku šokinėti per balas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aš moku šokinėti per balas" perkama kartu