NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Astrofizika skubantiems

Kaina: 12,49 €
Kaina su kodu: 11,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Astrofizika skubantiems" aprašymas

"Mes – gyvybe apdovanotos žvaigždžių dulkės, kurioms pati Visata suteikė galios save perprasti, ir tai dar tik pradėjome."
Neil deGrasse Tyson

Juodosios skylės, gravitacija, tamsioji materija, tarpgalaktiniai skrydžiai ir Didžiojo Sprogimo teorija... Ar galite įsivaizduoti, kad skaitote apie šiuos sudėtingus dalykus lengvai ir sklandžiai, lyg skaitytumėte nuotykių romaną.

Amerikiečių astrofizikas ir mokslo populiarintojas Neil deGrasse Tyson knygoje "Astrofozika skubantiems" siekia suprantamai paaiškinti Visatos paslaptis bei supažindinti skaitytoją su naujausiais mokslo atradimais. Neilo deGrasse Tysono knyga - tarsi gidas, kuris aiškiai ir suprantamai, su pavyzdžiais iš kasdienybės, pasakoja sudėtingas teorijas ir atsako į akiratį praplečiančius klausimus.

Kokia erdvės ir laiko prigimtis? Kokia mūsų vieta visatoje? Visata traukiasi ar plečiasi? Kaip elgiasi žvaigždės?

Neilo deGrasse Tyson - vienas autoritetingiausių ir šmaikščiausių mūsų laikų astrofizikų - apdovanotas ypatinga dovana - jis moka aiškiai, įdomiai ir su humoru kalbėtų apie sudėtingiausias mokslo teorijas. Knygos „Astrofizika skubantiems“ trumpi, įtraukiantys ir aiškūs skyriai - malonus ir intelektualus skaitinys.

Užvertus paskutinius knygos „Astrofizika skubantiems“ puslapius, juodosios skylės, kvarkai,- ir kvantinė mechanika nebebus paslaptingi burtažodžiai. Neil deGrasse Tysono pagalba jie taps suprantamomis mus supančio pasaulio dalimis.

Sužinosite apie naujausius astrofizikos atradimus, išvysite kaip gimsta Visata, sužinosite naujausius duomenis apie tamsiąją materiją ir Žemės kilmę. Ir norint visa tai suprasti, nereikės jokio specialaus išsilavinimo: užteks primiršto vidurinės mokyklos astronomijos kurso ir... šiek tiek smalsumo. O užvertę knygą suprasite, kad astrofizika nėra tokia sudėtinga, kaip atrodė! "Astrofozika skubantiems" - naudingas ir linksmas skaitinys visai šeimai. Perskaitykite, kad neatsiliktumėte nuo mokslo ir technologijų pažangos.

Knygą „Astrofizika skubantiems“ sudaro Neilo deGrasse Tyson 1997–2007 metais „Gamtos istorijos“ žurnalui rašyti tekstai. Vos pasirodžiusi knyga užkopė į „The New York Times“ bestselerių sąrašo viršūnę. Per pirmą savaitę po jos pasirodymo buvo parduota beveik 50 tūkst. jos egzempliorių. Ji išlieka populiari ir šiandien, o jos pardavimai skaičiuojami septynženkliais skaičiais.

„Neil deGrasse Tyson knyga „Astrofizika skubantiems“ sukėlė Didįjį Sprogimą.“
Vanity Fair

„Tysonas yra kalbos meistras. Sudėtingas, stulbinančias idėjas jis išnarsto iki smulkmenų, papuošia spalvingomis alegorijomis bei šmaikščiais juokeliais ir padaro suprantamas kiekvienam skaitytojui.“
Salon

Iš anglų kalbos vertė Anita Kapočiūtė


  • Autorius: Neil deGrasse Tyson
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274008

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Astrofizika skubantiems"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Neil deGrasse Tyson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Astrofizika skubantiems", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Astrofizika skubantiems" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Astrofizika skubantiems" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Astrofizika skubantiems"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Neil deGrasse Tyson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Astrofizika skubantiems" perkama kartu