0

Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas

  • Nuolaida knygai -50%
4.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 8,70 €*
Sutaupote: 4.31 € (50%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-03-03 as ne robotas

Informacija

Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 22x32, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9955716266

2020-09-30 4.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas" aprašymas

Knygoje "Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas" - publikuojamos Žemaičių krašto vaikų dainos, kuriose vaizduojamas gyvūnijos pasaulis. Jose ryškus žmogaus ir gyvosios gamtos paralelizmas. Dainose dažniausiai apdainuojami Žemaitijos krašte ir Lietuvoje populiarūs tradicinės tautosakos veikėjai - gyvūnai: kiškis, vilkas, meška, ožka, katinas, šuo, žvirblis, gegutė, vanagas, pelėda ar kiti kiek rečiau minimi paukščiai ir žvėrys. Dainos leidinyje pateikiamos su natomis.

2020-03-03

Parašykite atsiliepimą apie "Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žemaičių krašto vaikų dainos. Gyvūnijos apdainavimas" perkama kartu