NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Batijaus kardas

Kaina: 10,25 €
Kaina su kodu: 9,22 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 10.249 InStock
Į krepšelį

Knygos "Batijaus kardas" aprašymas

Žemaičių rikis Grauslys pateko rusinų kniaziaus nelaisvėn - tokią žinią jo nuotakai Jundai į Ventės pilį atnešė sužeistas karys. Rusinų kniazius reikalavo atsiųsti žemaičių jotį, kuri turėsianti vykdyti jo paliepimus. Tik tada Grauslys bus paleistas.

Ši sąlyga nežadėjo nieko gera, bet Junda nepaliko mylimojo ir leidosi kelionėn į tolimą miestuką, vadinamą Maksva. Taip, jotį vedė ne stipruolis patyręs karys Daubaras, o drąsi ir mylinti Junda.

Ankstų rytą išvykusi žemaičių jotis nė neįtarė, kad iš rytų į rusinų žemes pajudėjo mongolų orda. Niekas nenujautė, kas bus, kai jų keliai susikirs.

"Batijaus kardas" - tai nauja knyga, kurią „Skomanto" serijos sumanytojas rašytojas Kazys Almenas (1935-2017) kūrė beveik du dešimtmečius - vis nutoldamas link įvairios savo veiklos ir kūrybinių sumanymų, bet vėl grįždamas prie XIII a. žemaičių rikio Žybarto ir jo vaikų nuotykių.


  • Autorius: Skomantas
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 241
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754527

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Batijaus kardas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Nuotykių knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Batijaus kardas", kurį pristato Skomantas. Siūlome ne tik išsamų "Batijaus kardas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Batijaus kardas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Batijaus kardas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Batijaus kardas" perkama kartu