0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-02-24 lili

Puiki knyga.

Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 6.49 SoldOut
Knygos "Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas" aprašymas

Bhagavadgyta sanskrito kalba reiškia "Viešpaties giesmė". Šis filosofinis traktatas įeina į Mahabharatos, milžiniško indų epo, sudėtį ir, manoma, atsirado apie III a. pr. Kr. Iš esmės Bhagavadgyta nagrinėja įvairius savęs ir Dievo pažinimo būdus, kuriuos galima vadinti universaliais, nes pats Dievas Bhagavadgytoje skelbia: "Kad ir kokį žmogus pasirinktų kelią į Mane, tai ir bus Mano kelias".


  • Autorius: Jack Hawley
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955599906

2010-02-24

Puiki knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Jack Hawley parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jack Hawley tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas" perkama kartu