⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Broliai Kalėdos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-05 Skaitytoja

Pirkau šią knygą prieš savaitę iš patogu pirkti, labai džiaugiuosi pirkiniu.
Labai greitas atsiutimas, kokybė nuostabi. Visad kai reikia knygų perku iš patogu pirkti, nes čia pigiausias siuntimas, taip pat ir knygos pigios (nereikia už knygą permokėti :) )
Labai patogi ir gera knygų parduotuvė, be to savo knygų dėžėje kurią atsiuntė iš Patogu pirkti radau ir maloniai nustebinusią dovanėlę - tušinukas su jų logotipu. Geresnės parduotuvės niekur nerasi ;)


2023-09-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Broliai Kalėdos" aprašymas

Italų autoriaus Giacomo Papi knyga „Broliai Kalėdos“ – šiuolaikinė kalėdinė pasaka, kuri patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Nuotykių kupinas siužetas, magiškos būtybės ir tikrosiomis vertybėmis spinduliuojanti istorija jaukiai sušildys tamsius žiemos vakarus.

Kalėdų išvakarės. Viso pasaulio vaikučiai palaimingai miega savo lovelėse ir laukia dovanėlių. Kalėdų senelio kaimelyje darbai virte verda. Rogės dekoruotos, elniai pakinkyti, dovanos suvynios ir saugiai sudėtos į į stebuklingą maišą. Tobula! Jei ne viena smulkmena… Niklas Kalėda, kurį visi pažįsta kaip Kalėdų Senelį, pakirstas gripo ir nesikelia iš lovos. Jis toks silpnas, kad tikrai neatlaikytų šaltos ilgos nakties.

Atrodo pasaulį ištiko katastrofa ir Kalėdos sužlugdytos! Tačiau Niklas pakiša mintį susisiekti su jo penkiasdešimt metų nematytu broliu Lučianu ir paprašyti pagalbos! Tuo tarpu nykštukas ištęs laiką, kad Lučianas suspėtų išdalinti visas dovanėles!

Tiesa, Lučiano požiūris į Kalėdas visai kitokios nei brolio. Jis aršus lygybės gynėjas ir mano, kad skirtumas tarp turtingų ir vargšų vaikų dovanėlių yra neteisingas. Jis nusprendžia Kalėdų džiaugsmą dalinti visiems vienodai! Tai jo gyvenimo svajonė – nepaisyti socialinio statuso ar tautybės ir kiekvieną nudžiuginti lygiai taip pat!

Ne viskas taip paprasta! Senas brolių Kalėdų priešas, pramogų parko savininkas ir žaislų pramonės magnatas, nori pasisavinti šventes! Lučianas leidžiasi į nepakartojamą nuotykį dalinti vienodų dovanų viso pasaulio vaikams, tuo tarpu piktojo milijonieriaus pakalikai persekioja naująjį Kalėdų senelį. O du vaikai, Madalena ir Pjetras, ramiai gulėdami savo lovelėse, dar nenumano į kokią stebuklingą istoriją įsitrauks.

„Broliai Kalėdos“ – šiuolaikinė Kalėdų pasaka dideliems ir mažiems. Šventine dvasia alsuojanti istorija primena vertybes, kurios šiame sumaterialėjusiame pasaulyje yra pamirštos. Iš istorijos pasimokys visi. Ir skaitytojai, ir veikėjai. Lučianui teks suprasti, kad siekis visus apdovanoti vienodai yra taurus, tačiau vaikai skirtingi ir nusipelno specialiai jiems sukurtos dovanos.

Autoriaus Giacomo Papi istorija paliečia daug aktualių temų, tarp jų – beprotiškas vartotojiškumas, socialinė atskirtis ir žmonių susvetimėjimas. Visgi istorija yra šviesi, jauki ir šilta. Tokia, kurioje draugystė, nuoširdumas ir gerumas visada nugali.

Iš italų kalbos vertė Lina Tilindytė.

Jei ieškote širdį sušildančios istorijos, tai rekomenduojame atkreipti dėmesį į šią pasaką. Perskaitykite trumpą aprašymą, pasidomėkite atsiliepimais bei apžvalgomis ir knygą įsigykite internetu. Pirkti online įvairaus žanro knygas verta dėl gerų kainų. Be to, nuolat rengiame teminius išpardavimus ir akcijas bei leidinių siūlome įsigyti dar pigiau. Visos knygos turi aprašymus, kuriuose nurodyti leidimo metai, puslapių skaičius, įkeltos santraukos bei ištraukos – rinktis paprasta. 


  • Autorius: Giacomo Papi
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142806

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-05

Pirkau šią knygą prieš savaitę iš patogu pirkti, labai džiaugiuosi pirkiniu.
Labai greitas atsiutimas, kokybė nuostabi. Visad kai reikia knygų perku iš patogu pirkti, nes čia pigiausias siuntimas, taip pat ir knygos pigios (nereikia už knygą permokėti :) )
Labai patogi ir gera knygų parduotuvė, be to savo knygų dėžėje kurią atsiuntė iš Patogu pirkti radau ir maloniai nustebinusią dovanėlę - tušinukas su jų logotipu. Geresnės parduotuvės niekur nerasi ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Broliai Kalėdos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Broliai Kalėdos", kurį pristato Giacomo Papi. Siūlome ne tik išsamų "Broliai Kalėdos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Giacomo Papi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Broliai Kalėdos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Broliai Kalėdos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Broliai Kalėdos" perkama kartu