NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Tomo vidurnakčio parkas

4.8
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,95 €
Kaina su kodu: 6,57 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-19 Kastytė

vaizdinga ir gerai apgalvota vaikiška knyga


2024-03-31 10.948 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tomo vidurnakčio parkas" aprašymas

Vaikams nuo 10 metų.

Mistiška ir jaudinanti istorija apie draugystę, laiką bei stebuklingą nuotykį, kuri atvers nepaprastas paslaptis ir privers susimąstyti.

Broliui susirgus tymais, Tomą tėvai kelioms vasaros savaitėms išsiunčia pas tetą ir dėdę. Atrodo, jo laukia nuobodžios dienos, bet vidurnaktį seno namo hole berniukas išgirsta, kaip valandas muša didžiulis švytuoklinis laikrodis.

Vienuolika... Dvylika... Trylika?!

Trylika! Tomas tyliai nulipa žemyn ir patenka į nuostabų parką, nors visi tvirtino, kad jokio parko prie namų nėra... Vidurnakčio parke Tomas susidraugauja su Hete bei kitais vaikais ir pasineria į nuotykių ir stebuklų pasaulį. Tik ar tie vaikai tikri? Gal tik šmėklos? O gal pats Tomas tėra vaiduoklis?.. Už viską labiau norėjęs kuo greičiau grįžti namo, dabar jis trokšta amžinai likti nuostabiajame parke.

„Tomo vidurnakčio parkas“:

    • Vaikų literatūros klasika tapęs kūrinys ugdo literatūrinį suvokimą ir skonį;

    • Kūrinys kupinas gyvenimiškos išminties, nuotykių ir netikėtumų;

    • Tai istorija apie laiko tėkmę ir to padarinius, draugystės ir ryšių, kurie mus susieja su kitais žmonėmis, svarbą;

    • Istorija skaitytojui palieka daug įdomių klausimų, kuriuos jis turi apmąstyti pats.

Knyga įtraukta į dr. Kęstučio Urbos „Mokiniams rekomenduojamų knygų" sąrašą.

Philippa Pearce (1920–2006) – anglų rašytoja, kurios „Tomo vidurnakčio parkas“ yra laikui nepavaldi knyga, kritikų neretai vadinama šedevru. Knyga 1958 m. pelnė svarbiausią Didžiosios Britanijos vaikų ir jaunimo literatūros apdovanojimą – Karnegio (Carnegie) medalį. O 2007 metais kūrinys įrašytas į geriausių šia premija apdovanotų knygų dešimtuką.

Šis kūrinys įeina į leidyklos „Alma littera" leidžiamą vertingiausių klasikos kūrinių kolekciją. Ją sudaro reikšmingiausi ir vertingiausi kūriniai – nuo laiko išbandymą įveikusios klasikos iki šiuolaikinių kūrinių, jau tapusių moderniąja klasika.

„Tai nepaprasta, jaudinanti istorija, gražiai parašyta ir tikra visais svarbiausiais aspektais.“
Guardian

„Istorija, kurią pamėgo vaikai, tėvai ir mokytojai visame pasaulyje.“
TimesKiti taip pat domėjosi


2024-01-24

miela pasaka, bet ne tokia nuostabi, kaip tikejausi...

2024-01-19

vaizdinga ir gerai apgalvota vaikiška knyga

2024-01-15

Labai patiko skaityti šią nuostabią istoriją, istoriją apie svajones, draugystę, grįžtančią į praeitį per senelio laikrodį, kuris suskamba 13-ą kartą..

2019-11-06

Gera knyga padėjo man gerai xD

Parašykite atsiliepimą apie "Tomo vidurnakčio parkas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tomo vidurnakčio parkas", kurį pristato Philippa Pearce. Siūlome ne tik išsamų "Tomo vidurnakčio parkas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Philippa Pearce. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tomo vidurnakčio parkas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tomo vidurnakčio parkas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tomo vidurnakčio parkas" perkama kartu