0
Tomo vidurnakčio parkas
7.99 OutOfStock

Tomo vidurnakčio parkas

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2019-11-06 Lopeta

Gera knyga padėjo man gerai xD

Informacija

Tomo vidurnakčio parkas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090129623

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Anglų rašytojos Philippos Pearce knyga „Tomo vidurnakčio parkas“ – tai nesenstanti vaikų literatūros klasika. Mistiška ir paslaptinga istorija apie berniuką, nepaprastą parką ir neįprastus draugus. Ar visa tai egzistuoja iš tiesų, ar tai tik Tomo fantazijos vaisius?


„Tomo vidurnakčio parkas“ – knyga, kurioje nesibaiminama ir rimtų, gilių temų. Pasakojimas ne tik įtrauks į užburiantį vaikiškos vaizduotės pasaulį, bet ir suteiks galimybę apmąstyti gana sudėtingus filosofinius klausimus. Senajam laikrodžiui išmušus tryliktą valandą istorija prasideda...


Tomas siunta. Jo brolis susirgo tymais, tad Tomą tėvai išsiunčia pas dėdę ir tetą, į jų seną ir nuobodų namą. Ten nėra ką veikti ir nėra su kuo žaisti. Tai bus visiškai sugadintos vasaros atostogos. Tomas skaičiuoja dienas, kada galės grįžti pas brolį…

Tačiau vieną naktį antikvarinis senelio laikrodis išmuša trylika kartų ir Tomas atsiduria paslaptingame parke, kur sutinka gražią, vienišą mergaitę, vardu Hetė.

Tomas grįžta į parką kiekvieną naktį ir patiria nuostabius neįtikėtinus nuotykius. Be to, jis pastebi, kad Hetė su kiekvienu jo apsilankymu paslaptingai tampa vis vyresnė. Vasarai artėjant į pabaigą, Tomas supranta, kad nieko taip nenorėtų, kaip tik likti amžinai šiame parke su Hete.

Tačiau ar parkas apskritai egzistuoja? Ar tikri tie vaikai, kuriuos jis sutinka? Gal jie tik šmėklos? O gal ir pats Tomas tėra vaiduoklis?


„Tomo vidurnakčio parkas“ – tai magiška ir paslaptinga istorija apie draugystę, kuri jau pusę amžiaus žavi skaitytojus. Vaikų literatūros klasika tapusi knyga autorei pelnė prestižiškiausią Didžiosios Britanijos vaikų ir jaunimo literatūros premiją – Karnegio  medalį ir yra pripažinta viena geriausių šiuo medaliu apdovanotų knygų.„Tai nepaprasta, jaudinanti istorija, gražiai parašyta ir tikra visais svarbiausiais aspektais“.


Guardian„Istorija, kurią pamėgo vaikai, tėvai ir mokytojai visame pasaulyje“.


Times„Anglų vaikų literatūros šedevras“.


Independent


Philippa Pearce (1920–2006) – anglų vaikų rašytoja, labiausiai išgarsėjusi Karnegio medalį pelniusia istorija „Tomo vidurnakčio parkas“. Knygoje aprašomas parkas, šalia kurio užaugo pati rašytoja. Pagal knygą sukurtas filmas, pjesė ir trys TV filmai. P. Pearce yra parašiusi daugiau nei 30 knygų.


Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas

2019-11-06 Lopeta

Gera knyga padėjo man gerai xD

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu