Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Budėjimas baigtas

Kaina: 15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-06 Ona

YES! Kingas yra nepakartojamas autorius. Labai įdomi knyga!


2024-04-30 15.99 InStock
Į krepšelį 14,39 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Budėjimas baigtas" aprašymas

Šiurpus ir įtemptas Stepheno Kingo romanas „Budėjimas baigtas“ užbaigia detektyvo Bilo Hodžeso trilogiją, kurios pirmosios dalys „Ponas Mersedesas“ ir „Radybos“ tapo pasauliniais bestseleriais. Įdomūs ir įtaigūs veikėjai bei stulbinanti ir kraują stingdanti S. Kingo istorija gali būti skaitoma ir atskirai, ir kaip trilogijos apie „Mersedeso žudiką“ pabaiga.

Jau šešerius metus Breidis Hartsfildas guli komoje 217-oje smegenų sužalojimų klinikos palatoje. Vegetacinės būklės ligoniui pasveikti atrodo neįmanoma ir kažin ar kas nors labai jaudinasi dėl pamišėlio, sukėlusio „Mersedeso skerdynes“, kuriose žuvo ir buvo sužalota daugybė žmonių.

Tačiau ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Breidis nėra toks bejėgis. Iš tikrųjų jis rado būdą, kaip gali daryti įtaką bent keliems ligoninėje dirbantiems žmonėms, kad šie darytų nusikaltimus už ligoninės sienų. Dar daugiau – technologijų genijus sukūrė hipnotizuojantį elektroninį žaidimą, kuris vartotojus priverčia nusižudyti.

Svarbiausias Breidžio tikslas – nubausti tris žmones, dėl kurių jis ir atsidūrė ligoninėje – detektyvą Bilą Hodžesą ir jo pagalbininkus – Holę Gibni ir Džeromą Robinsoną. O tuomet jis planuoja sukelti tikrą savižudybių epidemiją. Detektyvui Hodžesui ir visam miestui laikas tiksi greičiau nei atrodo...

„Įtemptame psichologiniame trileryje „Budėjimas baigtas“ S. Kingas dar kartą nustebina fantastišku siaubingu scenarijumi, kuris skaitant nepaleidžia ir verčia kūnu bėgioti šiurpuliukus. Žinant šiuolaikinių technologijų pažangą, S. Kingo sukurtas siužetas ima rodytis vis labiau ir labiau tikėtinas. Rašytojas puikiai atskleidžia ir gana dramatišką detektyvo Bilo Hodžeso gyvenimą. Pasibaigus knygai (ir visai trilogijai) skaitytojas pajus susižavėjimą ir pagarbą pagrindiniam veikėjui. Iš šiokį tokį nerimas prieš imdamas į rankas mobilųjį ar kitą įrenginį. „Kraują stingdanti Mersedeso trilogijos kulminacija.“
The Guardian

„Per visą pasakojimą Kingas sklandžiai sujungia daugybę siužeto gijų ir veikėjų (kai kurie jau pažįstami iš knygų „Ponas Mersedesas“ ir „Radybos“) ir meistriškai įtraukia į įtemptas pabaigos gaudynes“.

Elizabeth Hand, The Washington Post

Sephen King (1947) – amerikiečių rašytojas. Parašė daugiau nei 200 knygų, įskaitant daugiau nei 50 siaubo ir fantastinių romanų, tokių kaip „Švytėjimas“, „Žalioji Mylia“, „Kerė“, tapusių bestseleriais. Pagal daugumą jo knygų pastatyti kino filmai.

Studijavo anglų kalbą Meino universitete, kur susitiko būsimąją žmoną Tabithą Spruce. Baigęs studijas, S. Kingas dėstė anglų kalbą. Pradžioje šeima sunkiai vertėsi, gyveno namelyje ant ratų, S. Kingas rašė trumpus apsakymus, daugiausiai vyrų žurnalams. Daugiau nei 10 metų rašytojas turėjo problemų su alkoholiu, yra prisipažinęs, kad neatsimena, kaip parašė knygą „Kudžas“. Romaną „Kerė“ rašytojas buvo išmetęs, tačiau jį radusi žmona privertė pabaigti ir nuo šios knygos prasidėjo S. Kingo didžioji sėkmė.


  • Pavadinimas originalo kalba: End of Watch
  • Autorius: Stivenas Kingas (Stephen King)
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090134702
  • Vertėjas: Anita Kapočiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-06

YES! Kingas yra nepakartojamas autorius. Labai įdomi knyga!

2021-05-03

Mano mėgstamiausia iš trilogijos! Ši knyga buvo būtent tai, ko tikėjausi. Mišinys, dėl kurio myliu Stephen King: siaubo ir įtampos / nusikaltimų, tęsiamo iš pirmųjų 2 knygų. Greitas tempas, puikūs personažai ir tiesiog gerai parašyta knyga.

2020-01-02

Esu didelė Stephen King gerbėja, taigi skaičiau ir šią knygą, paskutinę trilogijos dalį ir likau jos sužavėta. Iš visos trilogijos ši dalis, mano nuomone, buvo pati geriausia. Žinoma, reikia mėgti šio rašytojo kūryba ir tokios stilistikos kūrinius, kad knyga patiktų, taigi ją rekomenduoju būtent šiuos kriterijus atitinkantiems žmonėms.

2019-11-04

Labai patiko. Lengvai skaitoma. Deja pabaiga nepalieka vietos tęsiniui. „Budėjimas baigtas“ grįžta prie pono Mersedeso istorijos ir ją pabaigia. Tiesa šioje knygoje detektyvinis siužetas užleidžia vieta fantastikai

Parašykite atsiliepimą apie "Budėjimas baigtas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Budėjimas baigtas", Stivenas Kingas (Stephen King). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stivenas Kingas (Stephen King) su knyga "Budėjimas baigtas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Budėjimas baigtas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stivenas Kingas (Stephen King). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Budėjimas baigtas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Budėjimas baigtas" perkama kartu