Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Buhalterinės apskaitos pagrindai (su papildoma knyga "Užduotys ir jų sprendimai"). VII leidimas

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-02-27 ausra

Kaip tik Kalcinsko skyba skaitau, nuostabi, kiek daug naudingos informacijos radau, ačiū Dr. Gedimunui Kalčinskui savo sryties profesionalui.


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 48.99 SoldOut

Knygos „Buhalterinės apskaitos pagrindai (su papildoma knyga "Užduotys ir jų sprendimai"). VII leidimas“ aprašymas

Knyga "Buhalterinės apskaitos pagrindai" skirta norintiems įgyti tvirtus buhalterinės apskaitos pagrindus. Ji bus naudinga ir dirbantiems buhalteriams, siekiantiems praplėsti ar pagilinti turimas žinias. Taip pat tiems, kurie nori parengti sau kvalifikuotą padėjėją.

Tai vienintelė vadovėlio tipo knyga, kurioje išsamiai nagrinėjama visa buhalterinė apskaita – nuo sąskaitų korespondencijų iki finansinių ataskaitų parengimo. Knyga – kaip žinynas, kurią galima atsiversti iškilus klausimams.

Knygoje:

- Gausu praktinių pavyzdžių ir intarpų, iliustruojančių nagrinėjamą klausimą, bei apibendrinimų, padedančių geriau įsiminti išmoktas temas.

- Vienintelė knyga lietuvių kalba, kurioje nagrinėjama vadybos ir kaštų apskaita.

Atskira knyga „Užduotys ir jų sprendiniai“, kurioje pateikiamos išmoktai medžiagai pasitikrinti skirtos užduotys su sprendiniais ir komentarais. 

  • Autorius: Gediminas Kalčinskas
  • Leidėjas: Pačiolis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 869
  • Formatas: 19x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 487994

2011-02-27

Kaip tik Kalcinsko skyba skaitau, nuostabi, kiek daug naudingos informacijos radau, ačiū Dr. Gedimunui Kalčinskui savo sryties profesionalui.

2009-10-13

Noreciau suzinoti, ar prie Kalcinsko knygos ,,Buhalterines apskaitos pagrindai\' pagrindai yra knygele su uzduotimis?

2007-09-14

geriausia buhalterrines apskaitos pagrindu knyga.

Parašykite atsiliepimą apie „Buhalterinės apskaitos pagrindai (su papildoma knyga "Užduotys ir jų sprendimai"). VII leidimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Gediminas Kalčinskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Buhalterinės apskaitos pagrindai (su papildoma knyga "Užduotys ir jų sprendimai"). VII leidimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Buhalterinės apskaitos pagrindai (su papildoma knyga "Užduotys ir jų sprendimai"). VII leidimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Buhalterinės apskaitos pagrindai (su papildoma knyga "Užduotys ir jų sprendimai"). VII leidimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Buhalterinės apskaitos pagrindai (su papildoma knyga "Užduotys ir jų sprendimai"). VII leidimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Kalčinskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Buhalterinės apskaitos pagrindai (su papildoma knyga "Užduotys ir jų sprendimai"). VII leidimas“ perkama kartu