Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo

Kaina: 11,68 €
Kaina su kodu: 5,84 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 11.679 InStock
Į krepšelį 5,84 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo“ aprašymas

Ši knyga „Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo“ – tai įkvepianti vienos moters gyvenimo istorija, atskleidžianti vaikų auklėjimo komediją iš pačios nuostabiausios pusės. Istorija moters, į šiukšlyną išmetusios nerealias, pasakiškas svajones ir įsimylėjusios savo neprognozuojamą, chaotišką, netobulą gyvenimą.

Kristina Kuzmič išgarsėjo socialinėje žiniasklaidoje plačiai pasklidusiais savo vaizdo įrašais, kuriuose motinoms kalba tiesiai iš motinystės apkasų. Šioje knygoje ji dalinasi patirtimi apie savęs priėmimą, savikliovą ir džiaugsmą. Daro tai paprastai, juokingai ir patraukliai. Pasakoja, kaip visiškas skurdas ir neviltis paskatino imti pasitikėti savimi ir dėkoti gyvenimui. Atvirauja apie protą nušvietusią sunkiai įgytą išmintį, kai gyvenime nuolat per žingsnį atsilikdavo – tiek ką tik atvykusi į Ameriką ir mokydamasi mokykloje, tiek staiga likusi vieniša motina su dviem vaikais ant rankų, tiek antrą kartą ištekėjusi ir žongliruojanti tarp dviejų paauglių ir bamblio, tiek netikėtai atkreipusi Opros Vinfri dėmesį. Knygoje „Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo“ sudėtos mintys skatina kiekvieną motiną patikėti, jog ji ne tik puikiai laikosi, bet ir prireikus gali rasti pagalbininkų. Sąmoju trykštanti knyga taip įtraukia, kaip ilgas kavos gėrimas su geriausia drauge, arba suteikia energijos neužmigti ilgą vienuolika valandų trunkančią naktį.

„Ištverminga ir labai nuoširdi.“
Publisher’s Weekly

„Nuoširdus vedlys duobėtame vaikų auklėjimo kelyje.“
Kirkus

Kristina Kuzmič gimė Kroatijoje. Ji yra pasaulinio garso kalbėtoja, žinoma dėl savo unikalių įžvalgų šeimos reikaluose ir humoro jausmo. Šiuo metu drauge su vyru gyvena Pietų Kalifornijoje, o jos svarbiausia, daugiausia pasitenkinimo teikianti ir labiausiai alinanti veikla yra būti sanitarine inžiniere, virėja, vairuotoja ir konfliktų sprendimo guru trims (dažniausiai patenkintiems) klientams ‒ savo vaikams.


  • Pavadinimas originalo kalba: Hold On, But Don’t Hold Still: Hope and Humor from My Seriously Flawed Life
  • Autorius: Kristina Kuzmič
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 10x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930225
  • Vertėjas: Gražina Nemunienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Kristina Kuzmič pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kristina Kuzmič tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Būk ištverminga ir veikli. Viltis ir humoras iš mano rimtai ydingo gyvenimo“ perkama kartu