NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Meilė sau. Praktinis vadovas moterims

4.9
(14 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,65 €
Kaina su kodu: 5,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-24 Teresė

Labai aiškus, lengvai suprantamas ir susietas su kasdiene patirtimi.


2024-02-29 9.65 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meilė sau. Praktinis vadovas moterims" aprašymas

Paleisk nepasitikėjimą savimi, ugdykis atjautą sau, priimk save tokią, kokia esi!

Pasaulyje, pilname asmeninių ir profesinių iššūkių, ne visuomet lengva mylėti ir atjausti save. Tačiau „Meilė sau. Praktinis vadovas moterims“ padės žengti pirmąjį paprastą žingsnį. Ši knyga kupina susimąstyti skatinančių idėjų ir padrąsinimo visoms, kurios siekia išsiugdyti pasitikėjimą savimi bei savigarbą – savybes, reikalingas kasdien susiremiant su gyvenimo išbandymais.

Kad ir ko siekiate – pamilti savo kūną, atsisveikinti su nesveikais santykiais ar tiesiog priimti save tokią, kokia esate, – ši knyga suteiks jums naudingų įrankių ir praktinių įgūdžių, skatinančių pagerinti santykį su savimi.

Knygoje „Meilė sau. Praktinis vadovas moterims“ rasite veiksmingą dviejų dalių metodą, kurį taikydamos sužinosite, kas iš tikrųjų yra meilė sau ir kodėl ji tokia svarbi. Taip pat išsiaiškinsite, kaip paleisti nepasitikėjimą savimi, lavinti atjautą sau bei kurti prasmingą ir tikslų kupiną gyvenimą.

Semkitės įkvėpimo iš žymių žmonių citatų, afirmacijų, veiksmingų pratimų ir įžvalgių pasiūlymų, pagrįstų pozityviąja psichologija, atidumu ir kitais meilės sau lavinimo būdais.

Jei išgyvenate sunkų laikotarpį arba tiesiog norite gyvenimą praturtinti meilės sau kupinomis veiklomis, ši praktinė knyga padės atsiskleisti jūsų potencialui, taip pat ugdyti ir puoselėti savo asmenybę.

„Meilė sau. Praktinis vadovas moterims“ ne tik paaiškina, kuo tokia svarbi meilė sau, bet ir suteikia lengvo skaitymo malonumą, išsamiai pristato praktinius pratimus bei kitus asmeninio tobulėjimo įrankius. Megan Logan, jau ilgus metus aktyvi meilės sau judėjimo narė, savo knygoje remiasi daugelio ekspertų įžvalgomis ir savo pačios nepaprastai giliomis žiniomis. Nekantrauju šią knygą dovanoti ir ja naudotis savo privačioje konsultavimo praktikoje – tiek asmeninėse, tiek ir grupių konsultacijose.“
Connie Cooper, licencijuota socialinė darbuotoja

„Ši knyga atsirado kaip tik vietoje ir laiku visiems, kovojantiems su valgymo sutrikimais. Megan pirmiausia labai tiksliai paaiškina, kas meilė sau yra, tada atskleidžia, kuo ji mums tokia svarbi, ir galiausiai – prieš skaitytoją išdėlioja visus įrankius, kurie padeda save mylėti labiau. Tai meditacijos, afirmacijos ir ištisi kelio į meilę sau žemėlapiai su gausybe stotelių pakeliui.“
Marilyn Dahl, dietistė ir valgymo sutrikimų specialistė

„Padarykite sau paslaugą ir nerkite į šią knygą stačia galva. Ji įveikia visas kliūtis, su kuriomis susiduria moterys. Lyg visos saviugdos knygos sudėtos į vieną, ir dar priedo gaunate nemokamą asmeninį psichologą. Kai baigsite skaityti, kaltinkite mane už tai, kad panorėsite jos egzempliorius išdovanoti savo mamai, dukroms, seserims ir dar bent penkioms draugėms!“
Jessica Bradstreet, licencijuota klinikinė socialinė darbuotoja

„Ši knyga man buvo neįtikėtinai akis atveriantis skaitinys. Jaučiausi lyg Megan būtų parašiusi ją specialiai man. Moterims, susikoncentravusioms į savo vaidmenis šeimoje, namuose, vaikų auginime ir darbe, visoms, kurios jaučiasi lyg žiurkėnai, nuolatos besisukantys savo rate. Ši knyga mane privertė suvokti, kaip smarkiai man reikia mažinti tempą ir pasirūpinti pačiai savimi. Juk negaliu pasirūpinti kitais, jei manimi pačia nėra pasirūpinta. Autorė priverčia jus galvoti apie tokius gilius klausimus, kurių turbūt niekada savęs nesugalvojote paklausti. Man labai patiko dienoraštinis knygos principas, joje taip paprasta surašyti savo mintis. Rekomenduočiau šią knygą bet kuriai moteriai, norinčiai pasiknaisioti giliau ir atrasti vidinę ramybę šiame išprotėjusiame pasaulyje. Daugiau nei 20 metų patirties, kurią sukaupė Megan, labai aiškiai jaučiasi šioje praktinėje knygoje.“
Traci Bragg, gydytoja

Megan Logan – socialinio darbo magistrė, licencijuota klinikinė socialinė darbuotoja, daugiau kaip 20 metų konsultuojanti pacientus psichikos sveikatos klausimais. Ji dirbo pagalbos centruose su smurtą artimoje aplinkoje ir seksualinę prievartą patyrusiais žmonėmis, dalyvavo valgymo sutrikimų bei vietinėse paliatyviosios slaugos programose. Pastaruosius 10 metų knygos autorė sėkmingai verčiasi privačia praktika. Jos specializacija – su traumomis, prievarta, valgymo sutrikimais, sielvartu ir netektimis susijusios problemos.


  • Pavadinimas originalo kalba: Self-Love Workbook for Women: Release Self-Doubt, Build Self-Compassion, and Embrace Who You Are
  • Autorius: Megan Logan
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 19x23
  • ISBN ar kodas: 9786098254853
  • Vertėjas: Irmina Pryvalova

Kiti taip pat domėjosi


2024-01-24

Labai aiškus, lengvai suprantamas ir susietas su kasdiene patirtimi.

2024-01-19

nurpirkau sia knya dukrai, kad ismoktu myleti save tokia, kokia ji yra.

2024-01-15

Puiki, pradinio lygio knyga meiles sau darbui. Ne pats giliausias, bet puikiai tinka, kai tik pradedate savo vidine darbo kelione

2023-08-31

Labai patinka knyga. Rekomendavau ją daugeliui savo klientų. Man tai škvepianti knyga. Gerai sujungta su svarbiausiais dalykais.

2023-08-30

perskaičius šią knygą ir iš tikrųjų dirbant su ja, aš tikrai pasiekiau teigiamus pokyčius!

2023-08-17

Šis skyrius jums būtų daugiau nei naudingas: meilė sau, užuojauta sau ir kaip elgtis santykiuose su kitais.

2023-08-09

Labai rekomenduoju kiekvienai moteriai, nepriklausomai nuo amžiaus. Meilė sau yra pirmoji ir didžiausia dovana, kurią galime sau padovanoti, kad kiekviena mūsų kita diena būtų prasminga, laiminga ir turininga.

2023-08-08

Ši darbaknygė puikiai tinka asmenims, kurie tik pradeda savo meilės sau kelią arba yra pasirengę dirbti, kad pradėtų mylėti save.

2023-08-02

Jei kovojate su savo saviverte, labai rekomenduoju.

2023-08-01

Puiki knyga darbui su savimi. Iš jo išeisi tik tai, ką įdėjai.

2022-11-17

Paprasti, tačiau verčiantys susimąstyti pratimai, ugdantys meilę sau. Knyga yra interaktyvi ir gali būti naudojama siekiant padėti atsikratyti slogios nuotaikos ar tiesiog padidinti MEILĘ SAU.

2022-11-11

Man pasirodė, kad ši knyga yra labai įdomi, patogi, įžvalgi ir naudinga. Bandysiu panaudoti daugelį strategijų, kad būčiau laimingesnis žmogus.

2022-11-09

Turinys labai išsamus, produktyvus, gerai paaiškintas ir NAUDINGAS, ypač toms moterims, kurios jaučiasi bevertės, abejoja savimi ir jai reikia įgalinimo bei padrąsinimo. labai džiaugiuosi atradusi šią knygą! labai rekomenduojama visoms moterims, patikėkite tai, tai tikrai jums padės.

2022-11-08

Padėjo man daug ką pagalvoti. Kaip ir su bet kuriai savipagalbos darbo knyga, reikia toliau dirbti, kad iš tikrųjų būtų prasminga.

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė sau. Praktinis vadovas moterims"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Megan Logan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Meilė sau. Praktinis vadovas moterims", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Meilė sau. Praktinis vadovas moterims" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Meilė sau. Praktinis vadovas moterims" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Meilė sau. Praktinis vadovas moterims"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Megan Logan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Meilė sau. Praktinis vadovas moterims" perkama kartu