0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Būtybė. Ar įmanoma pabėgti nuo savęs?

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-03-11 dovile

perskaiciau ir patiko. skaitydama pabaiga apsiverkau


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 9.53 SoldOut

Knygos "Būtybė. Ar įmanoma pabėgti nuo savęs?" aprašymas

Kai atsibudęs pamatai, kad guli ant operacinio stalo, - tai tikras košmaras. Bet šešiolikos metų Robertui tai ne sapnas, o tikrovė. Ir pabudimas jam – tik pradžia. Supratęs , kad jis ne toks kaip visi žmonės, Robertas yra priverstas bėgti. Jis pasiryžęs viskam, kad rastų atsakymą į klausimą, kas jis.

  • Autorius: Kevin Brooks
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955248194

2009-08-26

Mėgstu mokslinę fantastiką. Deja, tokių kūrinių jau nemažai (Melvin Burgess \"Kraujo tvynis\" ir \"Kraujo giesmė\", filmas \"Terminatorius: išsigelbėjimas\" ir dar \"n\" kūrinių su identiška mintimi, todėl šiek tiek nusivyliau.) Nepaisant to, buvo labai įdomu skaityti. Tiesiog negalėjau atsitraukti.

2009-03-11

perskaiciau ir patiko. skaitydama pabaiga apsiverkau

Parašykite atsiliepimą apie "Būtybė. Ar įmanoma pabėgti nuo savęs?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Kevin Brooks pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Būtybė. Ar įmanoma pabėgti nuo savęs?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Būtybė. Ar įmanoma pabėgti nuo savęs?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Būtybė. Ar įmanoma pabėgti nuo savęs?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Būtybė. Ar įmanoma pabėgti nuo savęs?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kevin Brooks tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Būtybė. Ar įmanoma pabėgti nuo savęs?" perkama kartu