0

Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 1,29 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (68%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • ISBN ar kodas: 9986056918

2020-10-31 1.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas" aprašymas

Monografijoje nagrinėjama geodeziniais metodais išmatuotų dabartinių Žemės plutos judesių tyrimų ir analizės metodologija bei metodika, pateikiami pagrindiniai tyrimų Lietuvos teritorijoje rezultatai.
Sukurta metodologiškai ir teoriškai pagrįsta vertikaliųjų ir horizontaliųjų Žemės plutos judesių apibendrintų parametrų nustatymo ir rezultatų analizės metodika, kurią taikant išvengiama rezultatų nevienodumo bei neapibrėžtumų, gaunamų taikant kitus matavimų apdorojimo būdus. Taikant sukurtą metodiką, gauti nauji patikslinti duomenys, apibūdinantys Lietuvos teritorijoje vykstančių vertikaliųjų ir horizontaliųjų Žemės plutos judesių charakteristikas.
Matematiškai pagrįstas dabartinių Žemės plutos judesių geotektoninis interpretavimas.
Monografija skirta mokslininkams, doktorantams, magistrantams bei specialistams, kurie domisi dabartinių Žemės plutos judesių tyrimo problemomis ir geodinaminių procesų duomenų naudojimu sprendžiant teorinius bei praktinius inžinerinius, gamtos ir fizinių mokslų klausimus

Parašykite atsiliepimą apie "Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas, kurią skaitytojams dovanoja A. Zakarevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. Zakarevičius su knyga Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Zakarevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas" perkama kartu