0

Darbėnai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Darbėnai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 44
  • ISBN ar kodas: 9789955389170

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Darbėnai" aprašymas
Richard Scarry, knygelės „Ką žmonės dirba visą dieną?" kūrėjas, suteikia mažiesiems skaitytojams galimybę lyg pro rakto skylutę žvilgtelti, ką suaugusieji veikia kiekvieną dieną. Ši paveikslėlių knyga - tai puikus būdas sužadinti vaiko vaizduotę ir pirmoji pažintis su įvairiausiomis profesijomis, darbais.
Darbėnuose gražus rytas. Visi skuba į darbą. Pažiūrėkime, kaip Darbėnų gyventojai pluša namuose, miške ar ūkyje, ką veikia ugniagesiai, staliai ar sumanūs meistrai, ir kaip Kirmėliukui sekasi mokykloje ar poliklinikoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Darbėnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Darbėnai, kurią skaitytojams dovanoja Richard Scarry. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Scarry su knyga Darbėnai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Darbėnai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Scarry. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Darbėnai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Darbėnai" perkama kartu