0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ką žmonės dirba visą dieną?

4.2
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 2.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-08-11 Rasa

Puiki knyga nuo 1.5 m vaikučiui. Sverainėj rašo, kad 2010 m. leidimas, o užsakius gavau 2018 leidimo knygą :)

Ką žmonės dirba visą dieną?


2021-05-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ką žmonės dirba visą dieną?" aprašymas

Klasika tapusi Richard Scarry knyga „Ką žmonės dirba visą dieną“ jau daugiau nei 50 metų yra tarp mėgstamiausių vaikų knygų. Čia susipažinsite su mielais ir darbščiais Darbėnų miestelio gyventojais ir įvairiausiomis jų profesijomis bei darbais darbeliais.

Darbėnai – miestelis kaip ir daugelis kitų, tik jo gyventojai visuomet sunkiai ir daug dirba, kad aprūpintų savo šeimas reikalingiausiais daiktais, maistu, drabužiais, kad turėtų namus ir kad juose būtų malonu gyventi.

Visi čia užsiėmę – mašinistai vairuoja traukinius, gydytojai gydo Darbėnų gyventojus, mamos augina vaikus, jūreiviai plaukioja laivais, policijoje dirba policininkai, kurie rūpinasi miestelio gyventojų saugumu ir ramybe, ugniagesiai saugo miestelį nuo gaisrų, kelininkai tiesia naujus kelius.

Knygoje „Ką žmonės dirba visą dieną“ galite sekti Darbėnų gyventojus ir stebėti jų veiklą. Daugybė detalių, kurias galima vis iš naujo rasti knygoje, vaikams suteiks užsiėmimą ne vienai valandai.

Mūrininkas Džeisonas sudės namo pamatus, Santechnikas Džeikas prijungs vamzdžius, dar reikės elektriko, dailidės ir kitų pagalbos, bet visai netrukus į naują namą atsikels siuvėjo Dygsnio šeima su gausybe vaikučių.

Kiekvienas darbas ir profesija knygoje vaikams pristatomi gyvai ir suprantamai, viskas iliustruota spalvingais ir aiškiais paveiksliukais. O į pasakojimą apie darbus įpinama ir graži istorija apie draugystę, šeimos santykius, bendravimą ir nuotykius.

„Iš kartos į kartą – vaikų mėgstamiausia knyga.“
Junior magazine

„Visiškai garantuotas malonumas vaikui.“
The New Yorker.

Richard Scarry (1919-1994) amerikiečių vaikų knygų autorius ir iliustratorius. Gimė Bostone, o iliustratoriaus karjerą pradėjo Niujorke kaip laisvai samdomas menininkas. Pirmąją knygą išleido 1963 ir ji iškart sulaukė tarptautinio pripažinimo. Yra vienas mylimiausių vaikų knygų autorių pasaulyje. Daugybę metų vaikai visame pasaulyje augo leisdami valandų valandas vartydami jo knygas, kupinas spalvingų kasdienybės detalių. Joks kitas iliustratorius nesugebėjo taip pritraukti vaikų dėmesio. Paklaustas, kiek jam metų, R. Scarry visada iškeldavo vieną delną ir juokdamasis sakydavo – „penkeri“.
Per savo karjerą autorius išleido daugiau nei 300 knygų, iš kurių dauguma vis dar spausdinamos ir leidžiamos naujai. Parduota daugiau nei 100 milijonų egzempliorių jo knygų, jos leidžiamos daugiau nei 20 kalbų. Richard Scarry jaunesnysis tęsia savo tėvo karjerą ir taip pat iliustruoja knygas, pasivadinęs Huck Scarry – sutrumpintu vieno iš populiariausių jo tėvo knygų personažų – Haklio – vardu.

Iš anglų kalbos vertė Gražvydas Kirvaitis


  • Autorius: Richard Scarry
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 24x33, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955089636

2019-02-12

Labai nusivyliau. Tikėjausi, kad naujame leidime nebebus klaidų. Nors tai - smulkmena. Iš tiesų, originali knyga senai pasikeitusi, o ši - tiesiog pakartotas senas tiražas. Joje daug pasenusių, atgyvenusių dalykų, pvz., kilus gaisrui ugniagesiai iškviečiami atidarius būdelę ir paspaudus svirtelę, upėmis rąstai plukdomi, veikia krautuvės ir pan. T.p. likę stereotipai: mamos tvarko namus, prižiūri vaikus, už tai tėčiai jas apdovanoja suknelėmis... Apskritai, dirba daugiausia vyr. lyties veikėjai, jie turi profesijas, o moterys - gimdo ir atrodo gražiai. Liūdina, kad Alma Littera nė kiek nesistengia atnaujinti perleidžiamas knygas.

2018-08-11

Puiki knyga nuo 1.5 m vaikučiui. Sverainėj rašo, kad 2010 m. leidimas, o užsakius gavau 2018 leidimo knygą :)

2015-11-16

Nuostabiausia vaikystės knyga! O Kuklusis Kirmėliukas nerealus :) Reikia susirasti senąją knygą ir dukrytei paskaityti, arba teks pirkti naują leidimą :)

2015-07-22

Puiki knyga,mano sunus ja beveik mintinai moka..

2007-08-02

cia mano vaikyste knyga. Dabar labai ieskojau sitos knygos nes noriu nupirkti savo dukrelei, manau ir jai patiks. knyga tiesiog super

Parašykite atsiliepimą apie "Ką žmonės dirba visą dieną?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ką žmonės dirba visą dieną?, kurį parašė Richard Scarry. Siūlome ne tik išsamų Ką žmonės dirba visą dieną? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Richard Scarry. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ką žmonės dirba visą dieną?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ką žmonės dirba visą dieną? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ką žmonės dirba visą dieną?" perkama kartu