NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje

Kaina: 4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-02-23 ggg

knyga tik profesionalams... mėgėjams per sudėtinga


2024-05-31 4.99 InStock
Į krepšelį 4,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje“ aprašymas

Monografijos "Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje" pirmoje dalyje skaitytojai supažindinami su svarbiausiomis žiniomis apie augalų virusus: jų tyrimo istorija, virionų morfologija, sudėtimi ir sandara, plitimu augale, sukeliamais požymiais, pažeistos ląstelės fiziologiniais pokyčiais, virusų plitimo būdais gamtoje, virusų tyrimo ir indentifikavimo metodais, nomenklatūra bei klasifikacija. Antrojoje dalyje pateikiami autorių atliktų tyrimų rezultatai - apibūdinami iš 93 genčių dekoratyvinių augalų išskirti ir identifikuoti virusinių ligų sukėlėjai. Aprašomi mūsų šalyje nustatytų dekoratyvinių augalų virusinių ligų požymiai, pateikiamos originalios spalvotos pažeistų augalų nuotraukos.


Monografija skiriama biologams, virusologams, žemės ūkio specialistams, dėstytojams, studentams, mokytojams, gėlininkams specialistams ir mėgėjams, o taip pat visiems besidomintiems augalų ligomis.Kiti taip pat domėjosi


2018-02-23

knyga tik profesionalams... mėgėjams per sudėtinga

Parašykite atsiliepimą apie „Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Meletėlė Navalinskienė, Marija Samuitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Meletėlė Navalinskienė, Marija Samuitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje“ perkama kartu