NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Delčia kaip aukso valtis

Kaina: 15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Delčia kaip aukso valtis" aprašymas

„Žinai, Trepsi, aš pavydžiu dabartiniams vaikams, – kokį laimingą metą jie gyvena! Mūsų šalyje yra smulkių rūpesčių, tačiau labai rimtų nėra. Nėra karo!“ – taip savo senam, nutrintam pliušiniam meškiui Trepsiui, kadaise vadintam migduku, taria Kėtė.

1944-aisiais, tada dar tik aštuonmetė, ji su tėvais, palikusi namus, nuo sovietų okupacijos bėgo į Švediją. Laivais į šią laisvą šalį plaukė daug estų, latvių, lyvių. Kelionė buvo pavojinga. Reikėjo saugotis bombų, patirti jūroje audras, pakeliui netekti draugų. Tai keblūs istorijos vingiai, kuriuos, pasak autoriaus, prisiminti sunku, bet būtina. Nuoširdus pasakojimas parodo, kaip svarbu net sunkiausiomis aplinkybėmis likti žmogumi, neprarasti jautrumo. Nes net ir grėsmingi įvykiai gali baigtis gerai. Visą šią istoriją dabar jau garbaus amžiaus Kėtė rengiasi papasakoti vaikams, padedama Trepsio, lydėjusio ją nuo vaikystės iki dabar per visus gyvenimo virsmus.

Knyga „Delčia kaip aukso valtis“ pelnė tris svarbiausius vaikų literatūros apdovanojimus: Estijos kultūros kapitalo fondo Metų knygos premiją, Estijos vaikų literatūros centro „Metų razinos“ titulą ir Virumos literatūros premiją. Pastaroji teikiama vertingiausiems Estijos istoriją atskleidžiantiems kūriniams.

Juhanis Püttseppas (g. 1964) – žinomas Estijos vaikų literatūros kūrėjas, biologas, mokytojas ir žurnalistas. Jis parašė nemažai knygų įvairaus amžiaus vaikams, nors didžiumą jo darbų galima vadinti „lektūra visai šeimai“ pačia geriausia prasme. Autoriaus mėgstamos temos: žmogaus santykis su gamta, dorovė ir empatija.

Gundega Muzikante (g. 1964) – garsi latvių knygų iliustratorė, jau 30 metų savo piešiniais puošianti vaikiškas knygas. Jos kūrybos parodos rengtos Latvijoje ir užsienyje, už savo iliustracijas dailininkė pelniusi daug apdovanojimų. Jos šeima, kaip ir autoriaus, patyrusi knygoje aprašomus įvykius, juodu sieja kūrybinė draugystė.


  • Autorius: Juhani Püttsepp
  • Iliustratorius: Gundega Muzikante
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 17x24, kieti virišeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098302240
  • Vertėjas: Danutė Sirijos Giraitė
  • Iš kokios kalbos versta: estų

Parašykite atsiliepimą apie "Delčia kaip aukso valtis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Delčia kaip aukso valtis", kurį pristato Juhani Püttsepp. Siūlome ne tik išsamų "Delčia kaip aukso valtis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Juhani Püttsepp. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Delčia kaip aukso valtis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Delčia kaip aukso valtis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Delčia kaip aukso valtis" perkama kartu