Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dinozaurai. Naujas žvilgsnis

Kaina: 36,51 €
Kaina su kodu: 23,73 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 36.509 InStock
Į krepšelį 23,73 € -35% su kodu
PATOGU

Knygos "Dinozaurai. Naujas žvilgsnis" aprašymas

Michael J. Benton knyga su 163 iliustracijomis „Dinozaurai. Naujas žvilgsnis“ apie tai, kaip mokslo revoliucija paskatino iš naujo perrašyti istoriją.

„Jei norite sužinoti, iš kur sužinojome tai, ką žinome apie dinozaurus, perskaitykite šią knygą!“
STEVE BRUSATTE, „Sunday Times“ bestselerio „The Rise and Fall of the Dinosaurs“ autorius

Per pastaruosius dvidešimt metų dinozaurų tyrimai tapo tikra mokslo disciplina. Naujos technologijos padėjo atskleisti priešistoriniuose kauluose slypinčias paslaptis, nors anksčiau niekas negalėjo apie tai nė pasvajoti – dabar galime sužinoti dinozaurų spalvą, jų sąkandžio jėgą, didžiausią greitį ir netgi kaip jie rūpinosi jaunikliais.

Knygoje „Dinozaurai. Naujas žvilgsnis“ buvo surinkti visi naujausi paleontologijos faktai ir suteikta galimybė apsilankyti lauko tyrimų „užkulisiuose“ bei susipažinti su muziejų laboratorijų kasdienybe stebint dinozaurų tyrimų transformaciją nuo jų ištakų senovės gamtos istorijoje iki itin technologiškos, kompiuterizuotos ir griežtai mokslinės šios mokslo srities šiandien. Bentonas paaiškina, ką mes žinome apie dinozaurų pasaulį, kaip randamos ir iškasamos dinozaurų liekanos ir ypač kaip paleontologai iš fosilijų sužino dinozaurų gyvenimo detales – kokios jie buvo spalvos, kaip augo, maitinosi ir judėjo, kaip vystėsi nuo kiaušinio iki suaugusio individo, kaip suvokė pasaulį ir netgi ar kada nors pavyks juos atgaivinti. Dinozaurai vis dar yra labai svarbi mūsų pasaulio dalis.

„Michaelo Bentono patirtis ir rašymo stilius įkvepia paleontologijos mokslui tokios gyvybės, kokios neturi vadovėliai ar mokslinės knygos.“
STEVE BRUSATTE

„Tegu tie, kurie, kaip ir aš, nėra mokslininkai, pamėgina perskaityti šią knygą ir nepajusti nuostabos ir susižavėjimo.“
TOM HOLLAND, „Guardian“

Michaelas J. Bentonas yra stuburinių paleontologijos profesorius ir Bristolio universiteto paleobiologijos tyrimų grupės vadovas. Bentonas yra parašęs daugiau nei penkiasdešimt knygų, įskaitant klasika tapusius paleobiologijos vadovėlius ir „When Life Nearly Died“ („Kai gyvybės beveik nebeliko“), be to, žiniasklaidoje jis nuolat komentuoja naujus su dinozaurais susijusius atradimus.


  • Pavadinimas originalo kalba: Dinosaurs Rediscovered
  • Autorius: Michael J. Benton
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090157831
  • Vertėjas: Eglė Podčašinskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Dinozaurai. Naujas žvilgsnis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Michael J. Benton pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dinozaurai. Naujas žvilgsnis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dinozaurai. Naujas žvilgsnis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dinozaurai. Naujas žvilgsnis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dinozaurai. Naujas žvilgsnis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael J. Benton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dinozaurai. Naujas žvilgsnis" perkama kartu