0

Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas

  • Nuolaida knygai -21%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-01-29 Simona

Superinė knyga. 7-metis sūnus tiesiog "suvalgė".

Informacija

Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas

  • Serija: Domas ir Tomas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 307
  • ISBN ar kodas: 9786094662379

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas" aprašymas

Tomas Dirgėla – jaunas vaikų rašytojas, užaugęs Palangoje ir pradėjęs kurti jau pradinėse klasėse. Tomo nuomone, pasaulį nuo liūdesio gali išgelbėti tik vaikai ir juokas. Tad jauniesiems skaitytojams jis dovanoja antrą serijos „Domas ir Tomas“ knygą. Pirmoji šios serijos knyga „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“ 2017 m. pelnė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Antrąją premiją už geriausią metų knygą vaikams.

Ar prisimeni Domą ir Tomą? Miestamiesčio mokyklos 4b klasės mokinius? Pačius kiečiausius detektyvus pasaulyje? Jų nuotykiai tęsiasi! Šįkart Domas ir Tomas vyksta į ekskursiją. Ir visai ne į kokį nuobodų muziejų, o į pačią smagiausią vietelę pasaulyje. Ir ne šiaip kokiu kledaru, o naujutėlaičiu mokyklos autobusu BRUM ČIANG DRAGON 2381!
Deja, ne visi mano, kad ši kelionė – puiki mintis. Kas tie paslaptingi niekšai, visaip mėginantys sužlugdyti ekskursiją? Ir kokia jiems iš to nauda? Domas ir Tomas suburia komandą, pavadinimu „Komanda“, ir griebiasi naujos bylos. Ar jiems pavyks išgliaudyti šį kietą riešutėlį? Perskaityk ir sužinosi.

Įspėjimas! Prilaikyk pilvą, kad neplyštų iš juoko!

2018-01-29

Superinė knyga. 7-metis sūnus tiesiog "suvalgė".

2017-05-21

Puiki knyga 8-ei dukterėčiai :)

Parašykite atsiliepimą apie "Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas, kurį parašė Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas" perkama kartu