⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Domas ir Tomas“ yra vieno populiariausių ir mylimiausių lietuvių vaikų autorių Tomo Dirgėlos sukurta knygų serija apie du berniukus, kurie yra patys kiečiausi pasaulio detektyvai!

Domas ir Tomas knygos

Rasta: 14

Rasta: 14

Jei mažiausi skaitytojai eina iš proto dėl Kakės Makės, kurią taip pat galite įsigyti internetu, tai Domo ir Tomo knygų serija žavi vyresnius vaikus. Ji skirta 7-11 metų skaitytojams.

Pagrindiniai visų istorijų veikėjai – Miestamiesčio mokyklos 4b klasės mokiniai Domas ir Tomas. Jie gali išnarplioti paslaptingas ir šiurpias bylas bei sučiupti net gudriausią nusikaltėlį!

Šiuo metu išleistos septynios šios knygų serijos dalys:

„Domas ir Tomas, 1 knyga. Dingusios šluotos byla“. Dingo valytojo Valiaus šluota! Direktorius Liudas Mėmė randa keistą sprendimą, kuris nelabai patinka mokyklą tikrinančiam inspektoriui. Bylą tirti imasi Domas ir Tomas. Greitai paaiškėja, kad į nusikaltimą įsivėlusi vieno iš jų meilė!

„Domas ir Tomas, 2 knyga. Išklerusio autobuso detektyvas“. Šįkart Domas ir Tomas vyksta į ekskursiją. Deja, kažkas nori sukliudyti kelionei. Kas tie slapti priešai, kam jiems to reikia?  Domas ir Tomas nusprendžia išaiškinti ir šią bylą!

„Domas ir Tomas, 3 knyga. Mokyklos vaiduoklio mįslė“. Manote, kad vaiduokliai gyvena tik kapinėse ir apleistuose namuose? Vaiduoklis BŪ gyvena Miestamiesčio mokykloje! Tomas ir Domas turi vos savaitę jį sugauti, nes kitaip… šakės!

„Domas ir Tomas, 4 knyga. Virėjos Irenos byla“. Mokyklos valgykla – nemėgstamiausia Tomo Ir Domo vieta. Tačiau pasirodžius naujai virėjai valgykla sausakimša! Visi mėgaujasi valgiais, bet mokiniams ima byrėti dantys! Byla prasideda!

„Domas ir Tomas, 5 knyga. Dingusios knygos mįslė“. Garsieji detektyvai išsiruošia į Vilnių ir čia prasideda nuotykiai!  iš muziejaus dingsta pirmoji lietuviška knyga, o nerangusis Kajus sudaužo brangų senovinį eksponatą...

„Domas ir Tomas, 6 knyga. Vasaros atostogų byla“. Per savo vasaros atostogas berniukai įsivels į tikrą banko apiplėšimo bylą. Policija apkaltina Domą ir jų draugės Upės senelį! Tomui su Upe teks greitai suktis ir atskleisti tikrąjį kaltininką!

„Domas ir Tomas, 7 knyga. Dingusios mergaitės byla“. Dingo mokinė! Ar tai nežemiškų būtybių darbas? Juodoji magija? Laukia sunki byla!


"Domas ir Tomas, 8 knyga. Dingusių katinų byla". Upė seniai svajoja turėti mielą kniaukianti padarėlį. Kartu su Tomu jie nuvyksta į gyvūnų prieglaudą. Ir čia greitai paaiškėja, kad visi katinai iš „Gyvūnų namų“ buvo tiesiog PAVOGTI!

Knygų serija „Domas ir Tomas“ apima ne tik vaikiškus detektyvus, bet ir galvosūkių leidinius. Linksmos ir įtraukiančios istorijos sužavėjo vaikus, tad jei dar nesusipažinote su šiais veikėjais – rekomenduojame!


Knygų serijos iliustratorius Rytis Daukantas.