NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Domas ir Tomas, 5 knyga. Dingusios knygos mįslė

Kaina: 10,79 €
Kaina su kodu: 9,71 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 10.79 InStock
Į krepšelį 9,71 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Domas ir Tomas, 5 knyga. Dingusios knygos mįslė " aprašymas

Nemėgusių skaityti vaikų tėvai jam dėkoja! Jis - tai jaunas lietuvių rašytojas Tomas Dirgėla, kurio knygų vaikai laukia su nekantrumu, nes tai - šaunūs detektyvai. Tomas Dirgėla šiandien vienas populiariausių vaikų rašytojų Lietuvoje – daugiau nei dešimt knygų išleidęs kūrėjas sustoti nežada ir pristato naują kūrinį - „Dingusios knygos mįslė“.

Jaunasis poetas Tomas turi kuo didžiuotis – jo kūrinys apie Vilnių laimėjo jaunųjų poetų konkurse. Prizas už šį puikų pasiekimą – kelionė į Vilnių. O jį lydės bičiulis Domas, Upė, lietuvių kalbos mokytojas Kęstutis ir mokyklos naujokas Kajus. Kadangi knygos herojai nuolat patenka į kurioziškas situacijas, galite būti tikri – kelionė bus neeilinė.

Taip ir nutinka – iš muziejaus dingsta pirmoji lietuviška knyga, o nerangusis Kajus sudaužo ir brangų senovinį eksponatą. Dingus Martyno Mažvydo „Katekizmui“, direktorius Liudas Mėmė nuvaro policijos furgoną ir susitinka su pačiu Dalai Lama...

Tai tikrai ne visi netikėtumai ir nuotykiai, kurie laukia atsivertus naująjį Tomo Dirgėlos detektyvą „Dingusios knygos mįslė“. Kaip visada, įtemptą istoriją papildo nuotaikingos Ryčio Daukanto iliustracijos.

Domas ir Tomas – tipinė detektyvų porelė. Vienas - rimtas ir racionalus, o kitas – visiškas plevėsa. Domui patinka nuoseklumas, jis mėgsta pasukti galvą, o problemą vertina kaip matematinį galvosūkį. O Tomui galvoje tik eilėraščiai, mergaitės, be to jis labai labai nemėgsta matematikos… Rašytojas Tomas Dirgėla pasakoja, kad Tomo personažą įkvėpė jo paties asmenybė, o Domas sukurtas pagal kelių jo draugų charakterio bruožus.

Domo ir Tomo knygelių serijos autorius Tomas Dirgėla – prozininkas ir dramaturgas, dirbo leidykloje, mokytojavo, dirbo auklėtoju ir žurnalistu. Rašytojas priklauso Lietuvos rašytojų sąjungai, taip pat ir Tarptautinei vaikų ir jaunimo literatūros asociacijai. Už reikšmingą debiutą 2015 m. jam įteikta Aldonos Liobytės premija, o 2017 m. pirmoji Domo ir Tomo serijos knyga „Dingusios šluotos istorija“ tapo geriausia metų knyga vaikams. Šiandien Tomą Dirgėlą jaunieji jo kūrybos gerbėjai atpažįsta gatvėje, o jo balsą galima išgirsti LRT Radijo eteryje – čia jis veda laidą apie vaikų literatūrą.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Serija: Domas ir Tomas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664113

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Domas ir Tomas, 5 knyga. Dingusios knygos mįslė "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Domas ir Tomas, 5 knyga. Dingusios knygos mįslė ", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Domas ir Tomas, 5 knyga. Dingusios knygos mįslė " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Domas ir Tomas, 5 knyga. Dingusios knygos mįslė ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Domas ir Tomas, 5 knyga. Dingusios knygos mįslė " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Domas ir Tomas, 5 knyga. Dingusios knygos mįslė " perkama kartu