0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Du gyvenimai

3.6
(8 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -24%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 22,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (24%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-17 Reda

Ši knyga yra nuostabiausia,giliausia,nepamirštama.


2021-11-30 22.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Du gyvenimai" aprašymas

Knyga "Du gyvenimai" - visa trilogija vienoje knygoje. Papildyta ketvirtąja knygos dalimi, K. Antarovos biografija ir asmeninias užrašais.

Nepaprasto likimo rusų rašytojos, operos dainininkės ir legendinio režisieriaus Konstantino Stanislavskio mokinės Konkordijos Antarovos (1886-1959) įspūdingos apimties romanas „Du gyvenimai“ – knyga, kuri dešimtmečius buvo slapta perrašinėjama ir dalijama iš rankų į rankas kaip didžiausias turtas. Tai knyga, kuri gydo sielą, pabudina iš dvasios letargo ir atgaivina kūną. Pasakojama, jog pokario metais kai kurie iškilūs Rusijos medikai savo pacientams šią knygą skirdavo kaip papildomą gydymo terapijos priemonę. Iš tiesų, ją perskaitęs tiesiog negali ir neturi teisės gyventi taip pat. Praėjus daugiau nei pusšimčiui metų nuo sukūrimo, „Du gyvenimai“ šiandien skamba netgi aktualiau nei tada: kai sunku rasti Kelią, ji gali tapti Vedliu.

Kelionės ir papročiai, nuostabūs žmonės, dvasinis vystymasis, gėris ir blogis, erdvė ir laikas, gyvenimas ir mirtis, muzikos ir žodžio magija – visa tai įtraukia į užburiantį pasakojimą, perteikiamą Liovuškos, grafo T., lūpomis. Per rekordiškai trumpą laiką gimusio ir pradžioje tik artimiausiems žmonėms, o ne spaudai skirto kūrinio atsiradimas liks paslaptis. Dalis pasekėjų net kelia prielaidą, jog Konkordija buvusi tik mediumė tobulėti nesiliovusiai, amžinai grožio siekusiai didžiojo rusų rašytojo Levo Tolstojaus sielai. Iš tiesų, „Du gyvenimai“ galėtų būti jo palikimas, nes pats yra sakęs: „Kas regi gyvenimą tobulėjime, negali tikėti tuo, kad tobulėjimas nutrūksta su mirtimi. Tai, kas tobulėja, tik keičia formą.“

Sėkminga Rytų ir Vakarų ezoterinių tradicijų sintezė lėmė šio K. Antarovos romano populiarumą. Rašytas Antrojo Pasaulinio karo metais, jis pusę amžiaus buvo rusų inteligentų skaitomas ir persirašinėjamas tik iš rankraščių, kurie 1991 m. pateko ir į Lietuvą. 1993 m. romanas buvo išleistas Rusijoje. Jis išlieka populiarus ir šiomis dienomis.

Trijų dalių romanas kiekvienam padės apmąstyti savo vietą šių dienų sudėtingame gyvenime, savo santykius su juo. Puikiais pavyzdžiais per romano herojus atskleidžiama, kaip žmonėse verda aistros; akivaizdžiai parodoma, kaip jie tų aistrų pavergiami, o vėliau skaitytojui atsiveria keliai, kuriais Gyvenimo Mokytojai veda į dvasios išsilaisvinimą iš aistrų; veda iš silpnumo į tvirtumą, iš tvirtumo - į jėgą, o iš jėgos - į grožį...

Iš rusų kalbos vertė Laimutė Marija Žukauskienė, Viktorija Šenbergs, Zita Aleknaitė


  • Autorius: Konkordija Antarova
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 1200
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094840203

2021-06-27

Nieko gero, kažkokie beprasmiai paistalai, tikrai yra begalės knygų prasmingesnių..

2021-04-17

Ši knyga yra nuostabiausia,giliausia,nepamirštama.

2021-04-15

Viena nuostabiausių mano gyvenimo knygų, kurios įkvepia, pakylėja virš kasdienybės. Pradžia lėkštoka atrodo, toliau stilius keičiasi, kaip ir žmogus, kuris keičia save, bręsta ir auga. Tiesiog neįkainuojamos vertės knyga

2021-04-14

Perdaug viskas sudvasinta, nebėra sąsajų su realybe. Daug daugiažodžiavimo. Mane vargino toks stlius. Gal jaunesnio amžiaus skaitytojui ji ir darytų gilesnį įspūdį.

2021-03-08

Viena įspūdingiausių, gyliausių,verčianti susimastyti ir keistis.

2021-02-11

Nuostabi, pakylėjanti knyga apie dvasinį ryšį. Labai gaila, kad šiuolaikinėje visuomenėje nebeliko nieko švento, Knygoje nė "kvapo" nėra apie lytinę orientaciją ir santykius.

2020-11-08

Kultūringa knyga apie homoseksualių vyrų draugystę ilgoje dvasinėje kelionėje su kvapą gniaužiančiais nuotykiais.

2020-04-07

Sveiki. Domina "Du gyvenimai" rusu kalba.

Parašykite atsiliepimą apie "Du gyvenimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Du gyvenimai", kurią skaitytojams dovanoja Konkordija Antarova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Konkordija Antarova su knyga "Du gyvenimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Du gyvenimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Konkordija Antarova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Du gyvenimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Du gyvenimai" perkama kartu