⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Džibis ir Valteris. Niekada nepasiduok (komiksų knygelė)

Kaina: 2,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Džibis ir Valteris. Niekada nepasiduok (komiksų knygelė)" aprašymas

Du komiksų personažus - Džibį ir Valterį - sukurė italų autoriaus Walteri Kostner norėdamas pralinksminti ir padėti paaugliams, kurie kasdien susiduria su gyvenimo iššūkiais ir ieško gyvenimo prasmės.

Knygelėje „Džibis ir Valteris. Niekada nepasiduok“ pasakojami dviejų klounų nuotykiai.

"Labas, rašau tau, norėdamas pasakyti, kad jaučiuosi kaip klounas... “, „man labai neaišku ir norėčiau paklausti tavęs...“ Tokie laiškai Walteriui Kostneriui pasufleravo personažų idėją. Mergaitėms ir berniukams, kurie jam rašydavo, jis dažnai atsakydavo iškalbingais ir nedaugžodžiaujančiais paveikslėliais. Valteris – tai tikras draugas, kuris niekuomet nenuvilia, kuris žino, kaip padėti atrasti tai, ko niekas nesugebėjo tau pasakyti... O Džibis esi tu! Į jų pasaulį įžengiama ant pirštų galų. Pabandyk ir pamatysi, kaip šis pasaulis palies tave.“

Ši paprasta ir nuoširdi komiksų knygelė mums dovanoja teigiamą požiūrį į gyvenimą.

Iš italų kalbos vertė Ingrida Gudauskienė


  • Autorius: Walteri Kostneri
  • Leidėjas: Bitutės žurnalas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x14, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099599007

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džibis ir Valteris. Niekada nepasiduok (komiksų knygelė)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Džibis ir Valteris. Niekada nepasiduok (komiksų knygelė)", kurį pristato Walteri Kostneri. Siūlome ne tik išsamų "Džibis ir Valteris. Niekada nepasiduok (komiksų knygelė)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Walteri Kostneri. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Džibis ir Valteris. Niekada nepasiduok (komiksų knygelė)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Džibis ir Valteris. Niekada nepasiduok (komiksų knygelė)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Džibis ir Valteris. Niekada nepasiduok (komiksų knygelė)" perkama kartu