⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eglė žalčių karalienė T. 3

Kaina: 8,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 8.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Eglė žalčių karalienė T. 3" aprašymas

Finų, slavų, romanų, tiurkų variantai. Sudarė ir parengė Leonardas Sauka. Pirmieji du tomai supažindino su lietuvių ir latvių pasakos variantais, o šiame tome skelbiama ne baltų kalbomis pasekta pasaka. Tekstai, pasekti finų, slavų, romanų, tiurkų kalbomis sudaro galimybę susipažinti su keliolikos tautų įnašu plėtojant pasakos siužetą, niuansuojant veikėjų paveikslus, pasitelkiant skirtingus raiškos išteklius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Eglė žalčių karalienė T. 3"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie mitologiją

Leonardas Sauka pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Eglė žalčių karalienė T. 3", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Eglė žalčių karalienė T. 3" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Eglė žalčių karalienė T. 3" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Eglė žalčių karalienė T. 3"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leonardas Sauka tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Eglė žalčių karalienė T. 3" perkama kartu