⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Herojus su tūkstančiu veidų

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-04 Veronika D.

Labai išskirtinė ir unikali knyga. Rekomenduoju


2023-03-31 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Herojus su tūkstančiu veidų" aprašymas

Ši mitologijos ir religijotyros specialisto knyga "Herojus su tūkstančiu veidų" – vienas patraukliausių lyginamosios mitologijos darbų – įvairių laikų ir tautų herojinių mitų tyrimas, besiremiantis didžiulės apimties faktine medžiaga.

„Didžiausio herojaus didysis žygdarbis yra pažinti įvairovėje glūdinčią vienovę ir apie ją paskelbti.“

Joseph Campbell (Džozefas Kambelas, 1904–1987) – JAV mokslininkas, lektorius, rašytojas, mitologijos ir religijotyros specialistas. Garsiausia jo lyginamosios mitologijos knyga „Herojus su tūkstančiu veidų“ išversta į daugiau nei 20 kalbų, visų jos leidimų tiražas seniai perkopė milijoną egzempliorių. 2011 m. žurnalas Time įtraukė ją į šimto reikšmingiausių negrožinės literatūros kūrinių, išleistų nuo žurnalo įkūrimo (1923), sąrašą.

Visur, kur gyvena žmonės, visais laikais klestėjo mitai. Pirmykščių mitų atgarsiai teikia gyvybės religijoms, filosofijos kryptims, menams, įkvepia tiek pirmykščių, tiek mūsų laikų žmonių elgesio normas, mokslo bei technologijos atradimus ir... sapnus. Šių dienų pasaulis – racionalus ir pragmatiškas, bet, kaip ir prieš šimtus metų, mus keri mitai, padavimai, legendos. „Herojus su tūkstančiu veidų“ – įvairių laikų ir tautų herojinių mitų tyrimas, pagrįstas didžiulės apimties faktine medžiaga, čia nagrinėjamas dažniausiai pasitaikantis mitologinis siužetas – stebuklingas herojaus gimimas, jo didvyriški žygdarbiai, išmintingas valdymas ir paslaptinga mirtis. Psichologai atskleidė daugelį mito paslapčių, bet mitai ir padavimai, nors ir moksliškai „iššifruoti“, nenustoja mūsų žavėti – priešingai, mokslinių studijų skaitymas leidžia iš naujo įvertinti naivumo ir begalinės išminties derinį, slypintį kokioje pasakaitėje.

Mitologiniai simboliai yra sielos kūriniai, ir kiekvienas iš jų turi galios užuomazgą, kilusią iš pradinio šaltinio. Kokia yra šios amžinosios vizijos paslaptis? Iš kokių dvasios gelmių ji kyla? Kodėl mitologija visur ta pati, nors jos apvalkalai skiriasi? Ir ko ji moko? Atsakymų į šiuos klausimus ieško Josephas Campbellas.


  • Autorius: Joseph Campbell
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094661266
  • Vertėjas: Vytautas Grenda
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-04

Labai išskirtinė ir unikali knyga. Rekomenduoju

2021-06-01

Monomito struktūra yra tokia paplitusi daugelyje herojų ciklų, pasakų, pasakojimų vaikams ir populiarių filmų, todėl įdomu, kaip kas nors iki šiol galėjo to nepastebėti. Campbellas atlieka išsamų darbą, gilindamasis į įvairias pasaulio mitologijas ir išryškindamas panašumus. Super gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Herojus su tūkstančiu veidų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie mitologiją

Joseph Campbell pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Herojus su tūkstančiu veidų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Herojus su tūkstančiu veidų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Herojus su tūkstančiu veidų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Herojus su tūkstančiu veidų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Campbell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Herojus su tūkstančiu veidų" perkama kartu