Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-23 Guoda

Nuostabi knyga, mokanti suprasti ir priimti savo jausmus ir mintis, poreikius. Pateiktos įdomios įžvalgos, bei gyvenimiški pavyzdžiai. Rekomenduoju.


Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 10.69 SoldOut

Knygos „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“ aprašymas

Netikėtas požiūris į žmogaus galimybes išnaudojant savo tikrąjį potencialą – knygoje „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“.

Kelias į asmeninį ir profesinį pasitenkinimą retai būna lengvas ir tiesus. Paklauskite bet ko, kas pasiekė savo tikslus arba kieno santykiai klesti, ir išgirsite istorijų apie daugybę netikėtų ir nepageidautų aplinkkelių. Kas skiria tuos, kurie įveikė šiuos iššūkius, ir tuos, kurie vis nuklysta nuo kelio? Emocinis lankstumas.

Emocinis lankstumas yra revoliucinis, moksliškai pagrįstas požiūris, kuris leidžia laviruoti gyvenimo kelyje, įveikti staigius posūkius, priimant save, mąstant atvirai ir aiškiai.

Žinoma amerikiečių psichologė ir lektorė Susan David daugiau nei dvidešimt metų studijavo emocijas, laimę bei pasiekimus ir sukūrė savo metodą. Ji suprato, kad nesvarbu, koks žmogus protingas ar kūrybingas, kokio tipo jo charakteris, svarbu, kaip jis valdo savo vidinį pasaulį – mintis ir jausmus – galiausiai tai ir nulemia jo sėkmę arba nesėkmę.

Tai, kaip mes reaguojame į vidines patirtis, valdo mūsų veiksmus, karjerą, santykius, laimės pojūtį, sveikatą – viską, kas gyvenime svarbiausia. Būdami žmonės, mes esame linkę į panašius jausmus – abejones savo jėgomis, gėdą, liūdesį, baimę ar pyktį – tai gali mus lengvai nuvesti netinkamu keliu. Emociškai lankstūs žmonės neturi imuniteto stresui ar nesėkmėms. Esminis skirtumas tas, kad jie žino, kaip prisitaikyti, suderinti savo veiksmus su vertybėmis ir daryti mažus, bet svarbius pokyčius, kurie padeda gyventi augant. Emocinis lankstumas nesusijęs su blogų jausmų ar minčių ignoravimu, tai greičiau tam tikras būdas drąsiai juos sutikti, o tuomet lengvai ir ramiai paleisti.

Remdamasi savo ilgamete patirtimi, teiktomis konsultacijomis ir asmeniniais išgyvenimais S. David atskleidžia, kad kiekvienas gali suklestėti šiame netikrumo kupiname pasaulyje - tereikia išmokti emocinio lankstumo. Knygoje „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“ ji dalijasi keturiomis esminėmis idėjomis, kurios moko priimti nemalonias patirtis ir tuo pačiu jas paleisti, pasitikėti savo vertybėmis ir priderinti prie jų savo veiksmus, kad galėtume judėti ten, kur iš tiesų norime atsidurti.

Knyga „Emocinis lankstumas“ – empatijos ir išminties žemėlapis, rodantis kelią į tikrus pokyčius. Jis padės pasiekti savo tikrą potencialą, nepaisant to, su kuo teks susidurti pakeliui.

„Galinga knyga, apimanti pagrindines vertybes, raginanti ryžtingiau ir prasmingiau siekti pokyčių“.
Forbes.com

Susan David – Harvardo medicinos mokyklos psichologė, konsultantė ir lektorė. Konsultavo daugybę organizacijų, tokių kaip Jungtinės Tautos, Ernst & Young ar Pasaulio ekonomikos forumas.

Iš anglų kalbos vertė Eglė Černiauskaitė-Skrebienė


  • Autorius: Susan David
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090135068

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-23

Nuostabi knyga, mokanti suprasti ir priimti savo jausmus ir mintis, poreikius. Pateiktos įdomios įžvalgos, bei gyvenimiški pavyzdžiai. Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Bendravimo meno, kūno kalbos knygos

Susan David pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Susan David tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“ perkama kartu