0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms

4.5
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-29 kvailiams pradziamokslis :)


2023-03-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" aprašymas

Neleiskite pavadinimui jūsų suklaidinti – ši knyga tikrai nėra apie tai, kaip manipuliuoti žmonėmis, o apie tai, kaip su jais susidraugauti!!!

Dale’as Carnegie’is – vienas žinomiausių praėjusio amžiaus bendravimo guru, o ši knyga – pagrindinis jo veikalas, parduotas daugiau kaip 30 milijonų tiražu visame pasaulyje. Kuo gi ši knyga tokia ypatinga? Ir kodėl ji, praėjus beveik šimtmečiui nuo pirmojo jos leidimo, vis dar puikuojasi perkamiausių knygų sąrašuose?

Greičiausiai todėl, kad knygoje kalbama apie žmonių santykius – ilgalaikius ir nuoširdžius. O ši tema buvo ir bus aktuali visais laikais. Tačiau kaip tokius santykius sukurti? Štai čia ir slypi šios knygos sėkmė. „Mes visi norime būti mylimi, mes visi esame svarbūs pirmiausia patys sau, ir čia nėra nieko blogo, – teigia autorius. – Tačiau jei mes padėsime kitiems žmonėms pasijusti svarbiems ir tai darysime visiškai nuoširdžiai, įvyks tikros permainos tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.“ Štai keletas pavyzdžių, kaip tai padaryti:

- Nekritikuok, nesmerk ir nesiskųsk kitais.
- Visada atvirai ir nuoširdžiai reikšk susižavėjimą, padėką ir pripažinimą.
- Pažadink kito žmogaus norą veikti, entuziazmą.
- Atsimink, kad kitam žmogui jo vardas yra pats mieliausias ir svarbiausias garsas, todėl stenkis jį įsidėmėti ir visuomet kreipkis vardu.
- Išmok klausytis. Paskatink kitus pasakoti apie save.
- Kalbėk apie tai, kas įdomu kitam žmogui, o ne tik tau...
Vienas turtingiausių pasaulio žmonių Warrenas Buffettas apie šią knygą yra pasakęs: „Ji pakeitė mano gyvenimą.“ O kas trukdo jums pakeisti savąjį?


  • Autorius: Dale Carnegie
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373565

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-29

2020-11-28

Puiki knyga, turiu seną leidimą. Problema, kad mes nesugebame ar tiesiog nenorime įsiklausyti į patarimus protingų žmonių, vis bandome patys išrasti dviratį, kai jis jau seniai išrastas. Šią knygą norisi ir vėl skaityti, kad tiesiog išmoktum naudotis kitų patikrintomis žiniomis ir patirtimis. Nereikia neigti, reikia tiesiog suprasti, kaip veikia ir keičia gyvenimą elementarūs dalykai.

2020-10-24

Autorius nenusižudė, o mirė nuo ligos.. nesuprantu dezinformacijos skleidomo. Domėkitės žmonės..

2020-08-17

o taip, klasikų klasika, kaip manipuliuoti žmonėmis:) autorius nusižudė, galima šiokias tokias išvadas ir iš to padaryti

2020-05-11

klasiku klasika...

2020-05-01

Puiki knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Bendravimo meno, kūno kalbos knygos

Dale Carnegie pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dale Carnegie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" perkama kartu