NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Esminė transformacija. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 3.26 SoldOut

Knygos "Esminė transformacija. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio" aprašymas

Šioje knygoje "Esminė transformacija. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio" būsite pakviesti atpažinti savo elgesį, reakcijas ir jausmus, kurie jums labiausiai nepatinka, ir pasitelkti juos, kad išsirengtumėte į nuostabiai gydančią ir pamokančią kelionę į savo vidų, į savo esmės gelmes. Ši kelionė vadinasi esminės transformacijos procesas.

Sužinosite, kaip išsiugdyti ir išlaikyti vidinę savimonę, gerą savijautą bei vienovę ir galbūt net ryšį su kažkuo, esančiu aukščiau mūsų, palaikančiu mus ir sunkiais, ir gerais laikais. Šis vidinis pilnatvės ir vientisumo pojūtis bei stiprus, išradingas "Aš" prieinamas visiems ir yra mūsų pačių vidinis neišsenkantis šaltinis.

Visiems pasitaiko akimirkų, kai būname liūdni, sunerimę, pikti ar irzlūs - tai buvimo žmogumi dalis. Vis dėlto net ir tomis nuosmukio akimirkomis įmanoma jausti esminį geros savijautos pojūtį. Galime žinoti viduje, kad turime išteklių atlaikyti audras ir gelminį optimizmo jausmą, jog išgyvensime sunkumus ne tik nenukentėję, bet ir išmintingesni bei stipresni.


Vertė Eglė Aleknaitė

Atsiliepimai

"Esminė transformacija" siūlo esminį būdą, leidžiantį prisiliesti prie mūsų intymiausių gelmių. Atlikdamas ją aš tuoj pat giliai patyriau meilę sau."

Džonas Bredšau, "Meilės kūrimas" autorius"Viena svarbiausių knygų, su kokiomis teko susidurti bet kurioje srityje. Visi šalies gydytojai turėtų pasitelkti "Esminę transformaciją" kaip pagrindinę gydymo priemonę, ją derėtų suprasti ir praktikuoti visiems pagalbos žmogui sričių darbuotojams, tėvams ir mokytojams. Ypač žaviuosi tokio reikšmingo darbo paprastumu, aiškumu bei atvirumu ir padarysiu viską, kad jis taptų populiarus."

Džozefas Chiltonas Pyrsas, "Kosminio kiaušinio skilimo", "Magiško vaiko", "Evoliucijos pabaigos" autorius"Esminė transformacija" yra nuostabi knyga apie nuostabų procesą. Jis greitai nuveda jus į jūsų pačių esmę. Kokia galinga ir paprasta dovana! Labai rekomenduoju ją visiems, norintiems pasiekti aukštesnes meilės, ramybės ir džiaugsmo būsenas!"

Džekas Kenfildas, Savigarbos seminarų prezidentas, "Vištienos sriubos sielai" autorius"Per šią knygą veda kelias į vyro ir moters širdį. "Esminė transformacija" padės jums paversti savo trūkumus visiškomis jų priešingybėmis, suteikdama galimybę patirti save taip, kaip net nesapnavote esant įmanoma."

Mišelė Vainer-Davis, "Sugriauti skyrybas" autorė"Esminė transformacija" leidžia peržengti tariamas ribas ir patekti į pirmines erdves savyje - didesnės drąsos ir meilės vietą, autentiškumo šaltinį, būties esmę."

Denas Milmanas, "Taikaus kario kelio" ir "Gyvenimo, kuriam esi gimęs" autorius"Ši knyga nuves jus ten. Parašyta su užuojauta, aiškiai ir įdomiai, su tokia idėjos ir veiklos derme, kokios reikia. Gėris, kurį gali galiausiai atnešti Esminė transformacija, yra beribis."

Hatas Prateris, "Pastabų sau" autorius  • Autorius: Connirae Andreas
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050110

Parašykite atsiliepimą apie "Esminė transformacija. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Esminė transformacija. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio", Connirae Andreas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Connirae Andreas su knyga "Esminė transformacija. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Esminė transformacija. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Connirae Andreas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Esminė transformacija. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Esminė transformacija. Prisiliesk prie neišsenkamo vidinio šaltinio" perkama kartu