0

Fizika II: aiškinamasis uždavinynas

  • Nuolaida knygai -42%
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 3.10 € (42%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Fizika II: aiškinamasis uždavinynas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9789955281733

2020-12-31 4.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fizika II: aiškinamasis uždavinynas" aprašymas

Aiškinamajame uždavinyne pateikti elektrostatikos, elektros srovės, elektromagnetizmo, elektromagnetinių virpesių ir bangų, banginės ir kvantinės optikos, atomo ir branduolio fizikos uždavinių sprendimo pavyzdžiai.

Uždavinynas skirtas studentams, kurie mokosi bendrosios fizikos pagal „Fizika 2“ modulį.

Parašykite atsiliepimą apie "Fizika II: aiškinamasis uždavinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fizika II: aiškinamasis uždavinynas, kurią skaitytojams dovanoja Aleksėjus Bogdanovičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksėjus Bogdanovičius su knyga Fizika II: aiškinamasis uždavinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fizika II: aiškinamasis uždavinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksėjus Bogdanovičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fizika II: aiškinamasis uždavinynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Fizika II: aiškinamasis uždavinynas" perkama kartu