NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Fuga

Kaina: 15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fuga" aprašymas

„Fuga“ – debiutinis žurnalistės ir dailininkės Aušros Chlevickaitės kūrinys, skirtas paaugliams.

Domijonas kiauras dienas žaidžia kompiuteriu, taip varydamas į neviltį savo tėvus. Nuo priklausomybės, regis, nėra jokio išsigelbėjimo, nes virtualioje realybėje, kaip ir tikrame gyvenime, jis kovoja su didžiausiu savo priešu - aštuntoku Altu. Abu berniukai nori sužibėti tarp bendraamžių, abu nori būti "kiečiausi". Ir štai, vieną dieną Domijonas gauna pasiūlymą... Jis svaiginančiai patrauklus, bet ar užteks valios padėti kompiuterį į šalį? Net jei esi įsipareigojęs prieš Žemės ir kitos planetos gyventojus? Viską dar labiau komplikuoja žaviosios ateivės, muzikos virtuozės Solsitos pasirodymas, kai virtuali ir žemiškoji realybė tarsi persipina, praranda ribas, o įtampa tarp berniukų dar labiau išauga...

Knygoje „Fuga“ gvildenamos temos:

    - Kompiuteriniai žaidimai ir priklausomybė nuo jų.

    - Paauglio santykiai su tėvais ir su aplinkiniu pasauliu.

    - Gamtos, švarios aplinkos išsaugojimas.

    - Būtinybė keistis, siekiant išsaugoti mūsų planetą Žemę.

    - Muzika - būdas vystyti paauglių emocinį intelektą.

    - SVARBU: pirmą kartą Lietuvoje iliustracijos sukurtos naudojant Dirbtinį intelektą - tai gyvo menininko ir DI bendradarbiavimo rezultatas.


  • Autorius: Aušra Chlevickaitė
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 198
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090800973

Parašykite atsiliepimą apie "Fuga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Fuga", kurį pristato Aušra Chlevickaitė. Siūlome ne tik išsamų "Fuga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aušra Chlevickaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Fuga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Fuga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Fuga" perkama kartu