0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Astrologo Senijaus horoskopas

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 0.60 € (5%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-07 Ona

Super! Labai įdomu dėlioti ir svarbiausia: visi būrimai išsipildė!

Astrologo Senijaus horoskopas


2021-05-31 13.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Astrologo Senijaus horoskopas" aprašymas

Kortų ir jų reikšmių autorius yra italų astrologas Džovanis Batistas Senijus (Giovanni Battista Senius, 1600–1656). Kortų reikšmių aprašymus pagal medžiagą latvių, rusų, ir vokiečių kalbomis sudarė Ilvija Melne (Ryga, Latvija, 2021).

Bendras kortų skaičius yra 36, ir kiekviena iš jų turi keturias reikšmes, kurios priklauso nuo to, į kurią pusę nukreiptas paveiksliukas: 1) tiesiai, 2) į dešinę, 3) į kairę, 4) žemyn. Paprastai vienos dėlionės metu iškrenta nuo 3 iki 5 paveikslėlių. Jei paveikslėlių yra daugiau – kortos yra labai šnekios ir šį kartą jos nori Tau daug ką papasakoti! Jei paveikslėlių yra mažiau – tai ir yra viskas, ką reikia žinoti, ir daugiau nieko nereikia! Kortas galima išdėlioti, ieškant atsakymo apie svarbiausią dalyką žmogaus gyvenime, arba kaip prognozę vieneriems metams ar vienam mėnesiui. Dažniau šių kortų nereikėtų dėlioti!

Rinkinį „Astrologo Senijaus horoskopas“ sudaro 36 kortelės ir brošiūra su instrukcija bei reikšmėmis.


  • Autorius: Ilvija Melne
  • Išleidimo metai: 2021
  • ISBN ar kodas: 9789934897634

2021-05-07

Super! Labai įdomu dėlioti ir svarbiausia: visi būrimai išsipildė!

2021-05-05

Smagu pažaisti, panagrinėti reikšmes. Bet nenaudosi kasdien. Greičiausiai pabandysi ir paliksi. Bet kas domisi ezoterika, astrologija, būrimais - tai visai įdomu.

Parašykite atsiliepimą apie "Astrologo Senijaus horoskopas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Ilvija Melne parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Astrologo Senijaus horoskopas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Astrologo Senijaus horoskopas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Astrologo Senijaus horoskopas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Astrologo Senijaus horoskopas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilvija Melne tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Astrologo Senijaus horoskopas" perkama kartu