Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Geografija (Egzaminui rengiuosi pats!)

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 6.84 SoldOut

Knygos „Geografija (Egzaminui rengiuosi pats!)“ aprašymas

Ši mokomoji knyga padės mokiniams savarankiškai pasirengti mokykliniam geografijos brandos egzaminui. Joje glaustai išdėstyta visa egzaminui reikalinga geografijos kurso medžiaga, pateikta užduočių ir testų žinioms įsiminti. Knyga, kaip pagalbine priemone, galės naudotis ir XI–XII klasėje dirbantys geografijos mokytojai.


Parašykite atsiliepimą apie „Geografija (Egzaminui rengiuosi pats!)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Geografija (Egzaminui rengiuosi pats!)“, Gražina Ambrutienė, Genovaitė Kynė, Regina Krušinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gražina Ambrutienė, Genovaitė Kynė, Regina Krušinskienė su knyga „Geografija (Egzaminui rengiuosi pats!)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Geografija (Egzaminui rengiuosi pats!)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Ambrutienė, Genovaitė Kynė, Regina Krušinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Geografija (Egzaminui rengiuosi pats!)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Geografija (Egzaminui rengiuosi pats!)“ perkama kartu