0

Globalizacija: pasekmės žmogui (serija "academia")

Informacija

Globalizacija: pasekmės žmogui (serija "academia")

  • Leidėjas: Strofa
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • ISBN ar kodas: 9986-751-51-9

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Globalizacija: pasekmės žmogui (serija "academia")" aprašymas

Zygmunt Bauman (g.1925) - vienas žymiausių dabarties socialinių mąstytojų, sociologijos pasaulio garsenybė - knygoje "Globalizacija: Pasekmės žmogui" siekia apčiuopti globalizacijos procesų esmę ir išryškina prieštaringą jų poveikį žmogui bei jo gyvenamam pasauliui. Žmogus pasijunta nebetekęs pagrindo po kojomis: įprastus geografinius, kultūrinius, politinius pasaulėvaizdžio rėmus bei socialinius santykius keičia dinamiškos ir labai veiksmingos naujų socialinių atskirčių konfigūracijos. Ginčas dėl globalizacijos šiandien jau yra tapęs vienu ryškiausių mūsų laikmečio požymių.
Iš anglų kalbos vertė Vytautas Rubavičius

Parašykite atsiliepimą apie "Globalizacija: pasekmės žmogui (serija "academia")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Globalizacija: pasekmės žmogui (serija "academia"), kurią skaitytojams dovanoja Zygmunt Bauman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zygmunt Bauman su knyga Globalizacija: pasekmės žmogui (serija "academia") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Globalizacija: pasekmės žmogui (serija "academia") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zygmunt Bauman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Globalizacija: pasekmės žmogui (serija "academia") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Globalizacija: pasekmės žmogui (serija "academia")" perkama kartu