0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gražūs ir skanūs

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (72%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gražūs ir skanūs" aprašymas

Knygoje "Gražūs ir skanūs" išsamiai pristatomi retesni sodo augalai – vaismedžiai, vaiskrūmiai ir uogakrūmiai, supažindinama su jų auginimu, priežiūra, derliaus nuėmimu ir apdorojimu, naudingosiomis savybėmis.Parašykite atsiliepimą apie "Gražūs ir skanūs"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Viktoras Pranckietis, Rūta Antanaitienė ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gražūs ir skanūs", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gražūs ir skanūs" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gražūs ir skanūs" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gražūs ir skanūs"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktoras Pranckietis, Rūta Antanaitienė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gražūs ir skanūs" perkama kartu