Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Imperijos moteris

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.73 SoldOut

Knygos „Imperijos moteris“ aprašymas

„ Žinau, kad mano eilėraščiai patiks tiems žmonėms, kurie gyvena be odos. Tiems, kuriems Dievas neužaugino storos odos, nors jie kasdien šito prašo. Patiks tiems, kurie nesistengia paslėpti nuo savęs ir kitų, kad gyventi skauda, ir kurie žino, kad jie yra tiktai laikini. „Skausmas yra jausmas – jūsų jausmai yra jūsų dalis. Jeigu gėdijatės jausmų, slepiate juos, jūs leidžiate visuomenei griauti jūsų realybę”, - rašė Jimas Morrisonas. Jeigu mano eilėraščius reikėtų palyginti su kokio nors poeto kūryba, norėčiau, kad jie būtų lyginami su Jimo Morrisono „The Doors”. Aš irgi rašau eilėraščius tik tam, kad kovočiau už savo teisę jausti skausmą ir nustočiau gėdytis savo jausmų. Rašau apie mirtį, kuri yra mano dienų draugė, rašau apie vienatvę, kurios sumažinti žmonės yra nepajėgūs. Aš esu imperijos moteris. Ir tos baisiosios imperijos, kuri žlugo, kai man suėjo trisdešimt šešeri. Ir tos, kuri kažkada vadinosi LDK, kuri dabar kankinamai gimsta, bet gal taip niekada ir neužgims.
Tegyvuoja pasaulis be manęs…”
Dalia Jazukevičiūtė

  • Autorius: Dalia Jazukevičiūtė
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 66
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-23-039-8

Parašykite atsiliepimą apie „Imperijos moteris“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Imperijos moteris“, Dalia Jazukevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Jazukevičiūtė su knyga „Imperijos moteris“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Imperijos moteris“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Jazukevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Imperijos moteris“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Imperijos moteris“ perkama kartu