Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Intelektinė ir biometrinė sprendimų parama

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 13.49 SoldOut

Knygos „Intelektinė ir biometrinė sprendimų parama“ aprašymas

Knygoje supažindinama su aktualiais moksliniais biometrinės ir intelektinės sprendimų paramos tyrimais, analizuojamos biometrinės technologijos ir sprendimų parama, pateikiama pradinių žinių apie kūno kalbą, biometrines technologijas (vaizdo atpažinimo sistemas, balso analizės technologijas, akies analizės sistemas ir t. t.) bei jų praktinį taikymą. Autoriai pristato kartu su kolegomis sukurtas sistemas: studentų žinių nustatymą taikant balso streso ir akies rainelės analizės sistemas; internetinę biometrinės pelės intelektinę sistemą emocinei būsenai ir darbingumui analizuoti. Monografijoje nagrinėjamos sprendimų paramos sistemos ir jų sudėtinės dalys, analizuojamas elektroninis verslas ir sprendimų parama, pateikiami elektroninio verslo apibrėžimai bei modeliai, konkurencingumo didinimo galimybės, jo teikiama nauda, problemos ir saugumo užtikrinimas. Autoriai pateikia įvairiose žmonijos srityse naudojamų intelektinių sistemų pavyzdžių. Analizuojami žinių valdymo apibrėžimai, šaltiniai ir metodai, kapitalas ir žinios, ekspertinės ir žinių sistemos, žinių sistemų pranašumai ir trūkumai, jų įdiegimo organizacijoje galimybės, geriausia patirtis ir jos žinių bazės. Pateikiamas pastato gyvavimo proceso kompleksinės duomenų ir žinių bazės kūrimas ir pastato renovacijos gyvavimo proceso žinių modelis. Monografijoje pristatoma autorių kartu su kolegomis sukurta pastato atnaujinimo žiniomis ir prietaisais integruota sprendimų paramos sistema. Nagrinėjamas oro užterštumas, triukšmas, jų sukeliamos ligos ir nekilnojamojo turto kainos. Knygoje pateikiami autorių kartu su kolegomis atlikti tyrimai ir jais remiantis sukurta sistema, plėtojamas komandinis darbas naudojant internetines technologijas, nagrinėjamas kompiuteriais grindžiamas kolektyvinis darbas.
KKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Intelektinė ir biometrinė sprendimų parama“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Intelektinė ir biometrinė sprendimų parama“, Edmundas Kazimieras Zavadskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edmundas Kazimieras Zavadskas su knyga „Intelektinė ir biometrinė sprendimų parama“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Intelektinė ir biometrinė sprendimų parama“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Kazimieras Zavadskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Intelektinė ir biometrinė sprendimų parama“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Intelektinė ir biometrinė sprendimų parama“ perkama kartu