0

Ir nebijok (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ir nebijok (su CD) (serija "Gyvoji poezija")


2020-10-31 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ir nebijok (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Sudarė Donata Mitaitė, tekstus įskaitė Dainius Svobonas

Parašykite atsiliepimą apie "Ir nebijok (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ir nebijok (su CD) (serija "Gyvoji poezija"), kurią skaitytojams dovanoja Kazys Bradūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazys Bradūnas su knyga Ir nebijok (su CD) (serija "Gyvoji poezija") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ir nebijok (su CD) (serija "Gyvoji poezija") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Bradūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ir nebijok (su CD) (serija "Gyvoji poezija") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ir nebijok (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu