⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-09-18

Tikrai labai naudinga, įdomi knyga. Puiki proga pasitikrinti žinias tiems, kure jie yra buvę/ gyvenę Italijoje :)


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 8.37 SoldOut

Knygos "Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai" aprašymas

„Italija” – knyga, kurią tikrąja to žodžio prasme galima skaityti iš bet kurio galo. Mat ji turi ne tik du autorius, bet ir du viršelius. Atsivertę iš vienos pusės, Italiją išvysite Pauliaus Jurkevičiaus žvilgsniu. Jus apsups šios įstabios šalies spalvos, kvapai ir garsai, neramūs vėjai kedens plaukus. Pajusite, kaip skirtingai čia gali tekėti laikas, suvoksite, kad toli kartais gali būti arti, o Italijos žmonės – tikrai ne vien picas šveičiantys mafijozai.

Kuo skiriasi pietiečiai nuo šiauriečių? Koks jų požiūris į nacionalinį himną ir futbolą? Kaip Italijoje jaučiasi svetimšalis? Kaip jam elgtis stadione, mažoje krautuvėlėje ar bažnyčioje? Pauliaus Jurkevičiaus Italija – su gyva plakančia širdimi, ji neleis likti abejingiems. Atvertę knygą iš kitos pusės, akimirksniu atsidursite spalvingame ir beprotiškame Italijos mados pasaulyje. Jurga Jurkevičienė įsodins jus į greitąjį traukinį „Raudonoji strėlė” ir nulakdins iš Milano į Romą. Už traukinio lango šmėžuoja garsių dizainerių, visame pasaulyje žinomų manekenių veidai. Šiugžda brangios medžiagos, spindi briliantai, skleidžiasi stebuklingi kvapai. Apsilankysite garsiausiuose Italijos madų pristatymuose, prisėsite už prabangaus restorano staliuko šalia pasaulio garsenybių, kyštelėsite nosį į tik išrinktiesiems duris atveriančius garsių mados kūrėjų butikus.
O dar knygoje rasite pačių būtiniausių žodžių ir posakių žodynėlį, kuris labai pravers leidžiantis į kelionę. Juk, pavyzdžiui, nežinodami šios frazės Italijoje tikrai prapulsite: E tu di che squadra sei? – „O tu už kokią komandą sergi?“ Klausimas, kuriuo italai d?žnai pradeda pažintį (arba nebepradeda). Tad linkime smagios kelionės!2015-09-18

Tikrai labai naudinga, įdomi knyga. Puiki proga pasitikrinti žinias tiems, kure jie yra buvę/ gyvenę Italijoje :)

2014-07-20

Visai įdomi knyga, tik rašytojo pasakojimo stilius man truputį užkliuvo, toks minorinis ir keistokas kaikuriomis vietomis, bet šiaip sužinojau daug naujo ir verta paskaityti, tiems kas domisi Italija ir mada. :)

2012-04-09

Puiki knyga :)

Parašykite atsiliepimą apie "Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai", Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius su knyga "Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai" perkama kartu