NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Įvaizdžio ideologija. Individo Aš

Kaina: 21,19 €
Kaina su kodu: 19,07 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 21.186 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš" aprašymas

Šis, jau devintasis, autoriaus Eugenijaus Skerstono leidinys "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš" skirtas nors ir ne naujai, bet daugeliui visuomet labai įdomiai te mai — individo įvaizdžiui* Įvaizdžio apibrėžčių yra nesuskaičiuojama daugybė, tačiau šis fenomenas sietinas su asmens savikūra, saviraiška ir, akivaizdu, savivaizdžiu, kitaip tariant, psichika, sufleruojančia individo savimonę. Pasirinkta tema plati, bet jos svarbiausi akcentai - individo santykis su visuomene, kurioje jis nesitikėjo gimti, sujos kultūra, socialinėmis, tai gi, taip pat estetinėmis bei moralinėmis nuostatomis, vertybėmis, darančiomis didelį poveikį išvaizdos kultūrai, pavaldžiai tradicijoms, papročiams, įpročiams ir (arba) stereotipiniams jos vertinimams. Aptariant šių temų kyla iš pirmo žvilgsnio paprastų, tačiau įsigilinus, labai sudėtingų egzistencinių reiškinių, sųvokų ir jų filosofinio interpretavimo problemų. Visi individai siekia asmeninio išskirtinumo, savitumo, pripažinimo. Šįkart gilinamasi į individo įvaizdžio kūrimo poreikį, kuriuo įprastai siekiama sukurti tikrąjį įvaizdinį save, tapatinamų su savimi idealiu, taigi, tokiu, kokiu norima „atrodyti". Daugybiniai mūsų tapatybės profiliai, įskaitant tuos, apie kuriuos nedrįstame kalbėti atvirai, taip pat lemiantys santykių su kitais žmonėmis turinį ir jų pavidalus, skatina savipuošos pasirinkimų, kurio poveikis savivertei ir pasitikėjimui savimi daugiau nei akivaizdus, nereikalaujantis jokių ypatingų įrodymų.

Verta pabrėžti, kad šiame leidinyje "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš" rasimi autoriaus pasvarstymai ir išvados tikrai nėra aksiomos, nepaneigiamos tiesos ar noras jas pateikti kaip neginčijamus įrodymus.

Šiuo darbu "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš" siekiama prisidėti prie individo vertės visuomenei gilesnio supratimo, taip pat visus besidominčius šia tema paskatinti būti drąsius, savarankiškus, pasitikinčius savimi gyvenimo kelyje kuriant save, o gal ir taikstantis su savimi, bet visuomet neprarandant orumo, savigarbos.

Eugenijus Skerstonas (g. 1958 m., socialinių mokslų daktaras) studijavo ekonomiką Vilniaus universitete, jame dėstė, 1990 m. apsigynė disertaciją. Jis dirbo įvairiose institucijose ir įstaigose, PHARE projektuose, 2004-2007 m. vertėjavo Europos Komisijoje Liuksemburge. Kalba keliomis užsienio kalbomis. Šiuo metu - Kazimiero Simonavičiaus universiteto profesorius, Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojas, ERASMUS programos dėstytojams dalyvis, populiarus viešųjų paskaitų lektorius, kviestinis Prancūzijos instituto Lietuvoje lektorius, TV programų svečias.
Dr. Eugenijus Skerstonas - aštuonių leidinių apie gyvensenos kultūrą autorius, reprezentacinių renginių moderatorius ir išskirtinių kelionių po Prancūziją vadovas.
2018 m. gegužę Eugenijus Skerstonas apdovanotas Prancūzijos kultūros ministerijos Meno ir literatūros riterio ordinu.


  • Autorius: Eugenijus Skerstonas
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • Formatas: 20x27, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986343561

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kultūros knygos

Eugenijus Skerstonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eugenijus Skerstonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įvaizdžio ideologija. Individo Aš" perkama kartu