Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Jis mane gano

Kaina: 29,99 €
Kaina su kodu: 26,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 29.99 InStock
Į krepšelį 26,99 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Jis mane gano" aprašymas

Ši knyga „Jis mane gano“– tai tikėjimo testamentas, įkvepiantis pasitikėti Dievu net ir tamsiausią valandą.

Kunigas jėzuitas Walteris Josephas Ciszekas (1904–1984), lenkų kilmės amerikietis, praleido dvidešimt trejus kančios metus kalėjimuose ir vergiško darbo lageriuose Sibire. „Kas padėjo ištverti?“ – tai klausimas, kurį jis dažniausiai išgirsdavo grįžęs iš tremties pragaro. Atsakymas visada būdavo tas pats – tikėjimas.

„Jis mane gano“ - tai labai asmeniška istorija apie vieno žmogaus dvasinę odisėją ir nenuilstamą tikėjimą, kuris leido jam ištverti išmėginimą, beveik iki išsekimo išsunkusį ir kūną, ir dvasią. Tik dėl absoliutaus pasikliovimo Dievo valia jam pavyko pakelti didžiausius sunkumus. Jis pasakoja apie drąsą, kurią atrado maldoje, drąsą, kuri palengvino vienatvę, skausmą, nusivylimą, kančią, baimes, neviltį. Ši patirtis leido nepalankias aplinkybių jėgas paversti didžiulės vertės šaltiniu ir priemone, priartinančia prie gailestingo ir niekada nepaliekančio Dievo Dvasios.

Autorius klausia: „Nes kas gi pagaliau gali kelti nerimą sielai, kuri kiekvieną kiekvienos dienos akimirką priima kaip dovaną iš Dievo rankų ir siekia visada vykdyti jo valią?“Parašykite atsiliepimą apie "Jis mane gano"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie religiją, teologiją

Daniel L. Flaherty, Walter J. Ciszek pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jis mane gano", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jis mane gano" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jis mane gano" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jis mane gano"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daniel L. Flaherty, Walter J. Ciszek tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jis mane gano" perkama kartu