0

Pirkėjų atsiliepimai

Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-01-12 Evelina

Labai gera knyga. Čia yra ir istorijos, ir etiketo pamokų. Praverstų perskaityti kiekvienam, kas tuo domisi. Mėgstu kartais vakarais pasiskaityti prieš miegą. Knygos kalba lengva ir suprantama.


2022-08-31 15.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus" aprašymas

Vokiečių autoriaus Dietrich Schwanitz knygos „Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus“ pavadinimas yra itin tikslus ir nusako knygos esmę. Pasiklydę informacijos pertekliuje mes sunkiai atrenkame pelus nuo grūdų ir neretai į galvas kemšame nenaudingas žinias. „Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus“ padės susivokti chaotiškame informacijos pasaulyje ir sudėlios pagrindinius akcentus apie būtinąsias žinias.

Autorius teigia, kad dar mokykloje mes susiduriame su informacija, kuri tuomet atrodo nenaudinga. Sausos istorijos ar kultūros žinios priverčia gūžčioti ir piktintis laiko švaistymu. Suaugę žmonės neretai nustemba, kad visgi istorijos mokslas padeda suprasti šiuolaikinę visuomenę, o svarbiausių amžiaus literatūros kūrinių analizė suteikia galimybę perimti žmonijos patirtį.

Pirmoje knygos „Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus“ dalyje autorius aptaria švietimo sistemos situaciją ir istorinius pokyčius. Supažindina su Europos istorija, valstybių sukūrimo aplinkybėmis, vaizduojamojo meno, literatūros, muzikos raida, taip pat su filosofijos ir ideologijos pasauliu, pristato įvairias mokslines teorijas ir idėjas, naujausius atradimus. Antroje dalyje rašytojas daygiau dėmesio skiria pagrindinėms bendravimo taisyklėms, etikai. Taip pat kultūros, rašymo ir kalbos klausimams, knygų, literatūros poveikiui, peržiūri intelekto, talento ir kūrybinės galios sąvokas.

Leidinio pabaigoje pateiktos vertingos chronologinės lentelės, svarbiausių pasaulį pakeitusių knygų sąrašas ir kita informacinė medžiaga.

„Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus“ yra daug žinių suteikiantis vadovėlis, kuris parašytas paprasta, lengvai skaitoma kalba. Susisteminta informacija praplės bet kurio žmogaus žinias ir pasaulio suvokimą, padės įvertinti tam tikrų istorijos įvykių aplinkybes bei jų įtaką šiuolaikiniam pasauliui.

Dietrich Schwanitz (1940–2004) – vokiečių rašytojas, Hamburgo universiteto profesorius, literatūros tyrinėtojas. Autorius gimė Vokietijoje, mokytojų šeimoje. Antrojo pasaulinio karo pabaigoje bijodama bombardavimų motina berniuką išsiuntė į Šveicariją. Čia jis keletą metų gyveno pas fermerius, kurie buvo gana izoliuoti nuo visuomenės, todėl Dietrich Schwanitz nelankė mokyklos. 1950-tais grįžęs pas tėvus jis greitai pasivijo mokymo programą, baigė mokyklą kaip geriausias savo klasėje ir tęsė anglų kalbos bei istorijos ir filosofijos studijas Miunsterio, Londono, Filadelfijos bei Freiburgo universitetuose. 1999-tais metais pasirodžiusi jo knyga „Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus“ yra žymiausias ir populiariausias autoriaus kūrinys išverstas į daugelį kalbų.

Iš vokiečių kalbos vertė Valdemaras Kvietkauskas, Antanas Gailius


  • Autorius: Schwanitz Dietrich
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 548
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986161868

Kiti taip pat domėjosi


2010-01-12

Labai gera knyga. Čia yra ir istorijos, ir etiketo pamokų. Praverstų perskaityti kiekvienam, kas tuo domisi. Mėgstu kartais vakarais pasiskaityti prieš miegą. Knygos kalba lengva ir suprantama.

Parašykite atsiliepimą apie "Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Schwanitz Dietrich pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Schwanitz Dietrich tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus" perkama kartu