Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kai sielvartauja vaikai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-12-20 puiki

tiesiog puiki knyga. kiekvienam mokytojui privaloma!


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.45 SoldOut

Knygos „Kai sielvartauja vaikai“ aprašymas

Iš anglų k. vertė Žemyna Trinkūnaitė.
Suaugusiesiems, kad jie išmoktų padėti vaikams lengviau išgyventi artimųjų mirtį, tėvų skyrybas, augintinio netektį, persikraustymą ir kitas permainas.
Matyti kenčiantį vaiką ir nežinoti, kaip jam padėti, - tikrai skausminga tėvų, mokytojų ir globėjų patirtis. Pagaliau turime knygą, kurioje suformuluoti principai padės jums išugdyti vaikų gebėjimą tinkamai elgtis, ištikus netekčiai.
Šioje įtaigioje knygoje autoriai siūlo išlaisvinti vaikus nuo klaidingos minties "nesijausk blogai" ir išmokyti juos teigiamų, veiksmingų metodų, leidžiančių įveikti netekties skausmą.
Sielvartą vaikui gali sukelti daugybė įvykių, pradedant giminaičio mirtimi ar tėvų skyrybomis ir baigiant kasdieniškesniais dalykais, tokiais kaip persikraustymas ar prarastas mėgstamas daiktas. Kad ir menkas būtų sielvartas ar jį sukėlusi priežastis, svarbu suprasti, kad jūsų mylimas vaikas kenčia, o šioje turiningoje knygoje išsakomos mintys gali ir jam, ir jums padėti.


2007-12-20

tiesiog puiki knyga. kiekvienam mokytojui privaloma!

2007-03-29

butina perskaityti kiekvienam turinciam vaiku ,o ir neturinciam.gal kiek amerikoniska,bet gera

Parašykite atsiliepimą apie „Kai sielvartauja vaikai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kai sielvartauja vaikai“, John W. James, Russell Friedman su dr. Leslie Landon Matthews. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar John W. James, Russell Friedman su dr. Leslie Landon Matthews su knyga „Kai sielvartauja vaikai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kai sielvartauja vaikai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John W. James, Russell Friedman su dr. Leslie Landon Matthews. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kai sielvartauja vaikai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kai sielvartauja vaikai“ perkama kartu