Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,46 €
Kaina su kodu: 3,11 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-01-31 Irena Medvedeva

Gal ir man pavks mesti rukyti....


2024-04-30 3.46 InStock
Į krepšelį 3,11 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti" aprašymas

Nereikia šios "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti" knygos tiesiog duoti savo vaikui. Perskaitykite ją pats. Ši paprasta, sveiku protu pagrįsta knyga:

    Patars, kaip laisvai ir atvirai bendrauti su vaikais;

    Atskleis, kokie sunkumai juos slegia;

    Paaiškins, kad rūkymas - ne pasirinkimas, o spąstai;

    Suteiks žinių, kaip pasipriešinti draugų, partnerių ir reklamos spaudimui;

    Nurodys vyraujančias klaidingas pažiūras apie rūkymą;

    Paaiškins, kaip parodyti gerą pavyzdį; padės suprasti, kaip mesti rūkyti be pakaitalų.

Šioje knygoje "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti" Allenas Carras, bestselerio „Lengvas būdas mesti rūkyti“ autorius, savo sveiku protu grįsta metodiką skiria tėvams ir vaikams. Jis tvirtina, kad, pakliūdama į nikotino spąstus, didžioji dalis rūkalių užsikrečia idėja, jog be cheminių nuodų negalima mėgautis gyvenimu ar įveikti streso. Jei padėsite savo vaikui išvysti tikrąją tiesą apie rūkymą, tuomet, tikėtina, padėsite jam išvengti ir kitokios narkotinės priklausomybės.

Iš anglų kalbos vertė Julius Mikalajūnas

TURINYS

Pratarmė / 9

1. Niagaros krioklys / 11

2. Svetimame kailyje / 15

3. Nesijauskite apgaulingai saugus / 23

4. Neįtikėtinas nikotino spąstų išmoningumas / 30

5. Nikotino spąstų mechanizmas / 33

6. Kokios spąstų gudrybės rūkaliui neleidžia išsilaisvinti? / 46

7. Verčiau jau man nupjaus kojas negu aš mesiu rūkyti! / 55

8. Kaip rūkymas veikia sveikatą? / 63

9. Smegenų plovimas / 70

10. Tikime, jog esame silpni ir trapūs / 75

11. Mūsų nervų sistemoms kažko trūksta / 77

12. Mokykliniai metai - patys geriausi gyvenime / 83

13. Kaip tiek daug vaikų išvengia spąstų? / 86

14. Neįtikėtinas mechanizmas / 90

15. Rūkančių moterų ir merginų daugėjimas / 103

16. Ryšys tarp rūkymo, alkoholio ir kitų narkotikų / 112

17. Įprasta taktika / 121

18. Mano metodas veikia / 128

19. Pabaiga / 141

PRIEDAS: Klaidingos pažiūros apie narkotinę priklausomybę / 144

Alleno Carro klinikos / 156

PRATARMĖ

Rūkymas yra toks įprastas dalykas, kad tikime apie jį žinantys viską, ką tik galima žinoti. Tiesa yra ta, kad net ir šiame taip vadinamame šviesiame amžiuje, tikrai svarbūs faktai yra visiškai priešingi tam, ką bendrai pripažįsta didžioji vakarietiškos visuomenės dalis.

Vienu metu Didžiojoje Britanijoje rūkė 80 procentų suaugusiųjų - Naujausia oficiali statistika teigia, kad šiuo metu jų tarpe rūkaliai sudaro 26 procentus. Atleistina, jei tikite, kad mes palaipsniui laimime karą prieš tą bjaurų tabaką. Jei turėtume omenyje suaugusiuosius, aš taip pat tikėčiau, kad laimime. Tačiau egzistuoja viena amžiaus grupė, kurioje rūkymo mastai iš tiesų auga, ir tai tokia grupė, kur to tikėtumėtės mažiausiai. Jau ketinau sakyti, kad tai paaugliai. Deja, ypatingai nestebintų, jei tai būtų tik jie. Tiesa yra ta, kad iš tikrųjų tūkstančiai 8-12 metų vaikų jau įkliuvo į nikotino pinkles. Kodėl taip nutiko? Galų gale, juk tai mes nieko nežinojome apie vėžio pavojų - jei tik būtume apie jį žinoję, nieku gyvu nebūtume įkliuvę. Tad kodėl užkimba tiek daug mūsų vaikų? Ir kodėl rūkymas taip paplito tarp jaunų mergaičių?

Galbūt labiau nerimaujate dėl to, kad jūsų vaikas neįjunktų į stipresnius narkotikus, tokius kaip heroinas. Jeigu taip, privalote atminti, kad rūkymas yra pirmasis žingsnis ta kryptimi. Prieš pradėdami rūkyti sugebame mėgautis bendravimu su draugais ir įveikti stresą be jokių pašalinių ramsčių. Būtent nikotinas ir, šiek tiek mažesniu mastu, alkoholis pratina mūsų kūnus ir protus patikėti, kad turime spragų. Kadangi abiejų šių narkotikų teikiama nauda yra iliuzinė, nėra ko stebėtis, kad jaunimas dairosi dar galingesnių iliuzijų.

Didžiausius nesusipratimus dėl faktų apie rūkymą kelia mūsų visuomenės požiūris į jį. Na taip, žinome, kad tai nesveika ir gali sukelti siaubingas ligas, kad dabar net dauguma rūkalių jį laiko bjauriu, antivisuomenišku užsiėmimu, tačiau, be jokios abejonės, jis nė trupučio neprilygsta baisiajai heroino narkomanijai. Pakelkite į faktus: per metus Didžiojoje Britanijoje heroinas nužudo mažiau nei 100 žmonių. RŪKYMAS NUŽUDO DAUGIAU NEI 2000 ŽMONIŲ KIEKVIENĄ SAVAITĘ!

Heroinas yra nelegalus. Rūkymas yra ne tik legalus, bet ir mes patys tabako pramonei leidžiame per metus išleisti 100 milijonų svarų sterlingų tabako reklamai ir propagavimui, o mūsų, valstybės iždo suinteresuotumas šiuo atžvilgiu yra pats didžiausias - pasinaudojant rūkalių nelaime į jį kasmet surenkama apie 10 milijardų svarų sterlingų.

Nesakau, kad dauguma rūkalių galiausiai pradeda vartoti stipresnius narkotikus. Tiesiog noriu pasakyti, kad tik labai nedidelė narkomanų dalis niekada nerūkė cigarečių, ir jei apsaugosite savo vaiką nuo rūkymo, bus mažiau tikėtina, kad jis ar ji taps narkomanu ar narkomane. Ši knyga jums parodys, kaip pasiekti tokį tikslą. O gal tiesiog turite duoti šią knygą savo vaikui? Ne, perskaitykite ją pats.


  • Autorius: Allen Carr
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955223443

Kiti taip pat domėjosi


2017-01-31

Gal ir man pavks mesti rukyti....

2017-01-31

Pirkim! sia puikia ir labai nebrangia knyga!

2017-01-31

jau rasiau, kad si knyga labai reikalinga

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie priklausomybes

Allen Carr pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Allen Carr tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti" perkama kartu