0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lengvas būdas suvaldyti alkoholį

3.8
(5 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 2.90 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-03 edis

Išvažiavau 10 metų šios knygos pagalba, o dabar, metus prasikirkinęs su buteliais, vėl dedu viltis į jos idėją. Kelios savaitės jau mano pusėje. Būtinai gelbėkitės nuo šlamšto valdžios.


2021-10-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį" aprašymas

Allenas Carras visame pasaulyje laikomas geriausiu specialistu, padedančiu žmonėms mesti rūkyti. Jo tarptautinis bestseleris „Lengvas būdas mesti rūkyti“ yra išverstas į daugiau nei 25 pasaulio kalbas ir parduotas didesniu nei 8 500 000 tiražu.


Knygoje „Lengvas būdas suvaldyti alkoholį“ Allenas savo revoliucingą metodą pritaiko alkoholizmo klausimų nagrinėjimui ir pateikia stulbinamai naują požiūrį į tai, kodėl mes geriame ir kaip ištrūkti iš alkoholio spąstų.„Išgijimas garantuojamas kiekvienam žmogui, kuris laikysis visų nurodymų. Juos įvykdžius galima neįtikėtinai greitai atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio.“

Allen Carr

EFEKTYVU: Alleno Carro metodas taikomas daugelyje pasaulio klinikų, jis veikia greitai ir patikimai.

PAPRASTA: nereikia valios pastangų ir alkoholio pakaitalų. Potraukis alkoholiui pranyksta nejučia.

PATOGU: nustojant gerti alkoholį nejaučiama diskomforto, nepasireiškia abstinencijos sindromų.

PRAKTIŠKA: jokio gąsdinimo, jokio specialaus gydymo.

UNIVERSALU: Alleno Carro metodas pašalina nerimą ir baimes, trukdančias žmonėms gyventi visavertį gyvenimą ir juo mėgautis, suteikia galimybę linksmintis be alkoholio.

REZULTATAS: naujas, su niekuo nepalyginamas laisvės pojūtis.


Iš anglų kalbos vertė Julius Mikalajūnas


Turinys


TURINYS


PRATARMĖ / 11

1. Lengvas būdas suvaldyti alkoholį / 14

2. Būkite atviras naujoms idėjoms / 27

3. Jūs alkoholikas? / 33

4. Vabzdžiaėdžiai augalai / 45

5. Kalėjimas / 56

6. Džiugesys / 63

7. Smegenų plovimas / 73

8. Neįtikėtinas mechanizmas / 83

9. Kaip mes atsidūrėme spąstuose? / 100

10. Valios pastangų metodas / 110

11. Pasiteisinimai, o ne priežastys / 114

12. Išsiugdytas skonis / 122

13. Ar alkoholis suteikia drąsos? / 128

14. Alkoholis pašalina kompleksus ir varžymąsi / 139

15. Alkoholis ramina nervus / 146

16. Narkotinė priklausomybė / 152

17. Alkoholio ir maisto panašumas / 167

18. Mitas apie į priklausomybę linkusią asmenybę / 1 71

19. Kodėl valios pastangos tėra dar vienas klaidingas kelias? 184

20. Aš geriu tik dėl kompanijos / 192

21. Alkoholis padaro mane laimingą / 199

22. Nebegerti niekada ar gerti mažiau? / 206

23. Tie laimingi saikingai geriantys žmonės / 213

24. „Nauji karaliaus drabužiai" / 233

25. Kaip lengvai nustoti gerti? / 238

26. Nurodymai, kurie padės lengvai nustoti gerti / 253

27. Jūsų paskutinė taurė / 262

PRIEDAS A: Nurodymai / 266

PRIEDAS B: Nurodymai, kurie padės lengvai nustoti gerti 267

AlIeno Carro klinikos / 269


Pratarmė


PRATARMĖ


1983 metų liepos 15 dieną Allenas Carras, 33 metus buvęs užkietėjęs rūkalius, užgesino savo paskutinę cigaretę ir paskelbė, kad atrado metodą, kuriuo galima lengvai atsikratyti rūkymo: nedelsiant ir visam laikui, be valios pastangų, gudrybių ar pakaitalų, nejaučiant atpratimo kančių ir nepriaugant svorio ir, visų svarbiausia, nesistengiant visą likusį gyvenimą atsispirti kartais užklumpančiai pagundai prisidegti cigaretę ar manyti, kad bendravimas su žmonėmis niekada nebebus toks malonus kaip anksčiau ir kad be cigaretės bus nelengva susidoroti su įtampa.

Tuo metu mažai kas galėjo patikėti, kad galėtų egzistuoti toks, rodos, magiškas vaistas. Juk visiems buvo žinoma, kad mesti rūkyti reikia didžiulių valios pastangų, kurias paprastai lydi svorio priaugimas ir siaubingi atpratimo požymiai, kad tai taip pat lengva, kaip įkopti į Everestą. Liūdna, tačiau milijonai rūkalių dar ir dabar tebekenčia dėl šio apsirikimo.

Atsižvelgiant į tai, jog efektyvaus sprendimo paieškoms medikai skyrė tūkstančius valandų ir išleido milijonines sumas, suprantama, kad niekas negalėjo patikėti, jog vienas buvęs rūkalius, neturintis jokio medicininio išsilavinimo, triumfavo ten, kur jų pastangos žlugo. Anoniminių alkoholikų draugijų nariams pripažinti tokią idėją yra lengviau. Kaip buvęs anoniminis alkoholikas, galiu patvirtinti, kad milijonai iš mūsų už savo išgelbėtus gyvenimus yra dėkingi ne medicinos ekspertams, bet nelaimės draugams alkoholikams.

Dabar Alleną Carrą daugelis laiko geriausiu pasaulyje specialistu, padedančiu mesti rūkyti. Jo pirmoji knyga „Lengvas būdas mesti rūkyti" tampa bestseleriu kiekvienais metais nuo tada, kai 1985 metais ją išleido Penguin leidykla. Dabar ji išversta į daugiau nei 25 pasaulio kalbas ir yra tapusi bestseleriu Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Įkurtas pasaulinis klinikų tinklas, kuris taiko Alleno Carro metodą.

Pirmą kartą apie Alleną Carrą išgirdau iš draugų, kurie lankėsi jo klinikoje ir labai džiaugėsi rezultatais. Buvau labai skeptiškas, juk kai kurie jų metę rūkyti vos prieš keletą dienų. Aš įtariau, kad jie išleido daugybę pinigų naujausiam „stebuklingam" vaistui ir vilioja mane, kad suklupčiau ties ta pačia gudrybe, tačiau žinojau, kad laikas parodys, kaip viskas yra iš tiesų. Dabar man atrodo neįtikėtina, tačiau tikrai norėjau, kad jiems nepavyktų ir jie vėl rūkytų. Mane erzino tai, kad jiems visiškai netrukdė, jog rūkau šalia jų, ir bėgant laikui pradėjau suprasti, kad jie iš tiesų buvo laisvi ir neabejotinai mėgavosi tuo. Užuot užjautęs, kad jie nebegali daugiau rūkyti, pradėjau jiems pavydėti. Daugelį metų jaučiausi lyg būčiau be vietos draugų būryje, nes vis dar rūkiau. Kaip amžinai suklumpantis „draugijos" narys, aiškiai suvokiau, kad alkoholis griauna mano gyvenimą. Tačiau teisinau save tuo, kad jis esąs esminis bendravimo ramstis. Dabar jaučiausi lyg būčiau be vietos dar ir dėl to, kad geriu. Taip aš atsidūriau Alleno Carro klinikoje. Vis dar būdamas įsitikinęs, kad man nepadės, apie apsilankymą neužsiminiau net savo žmonai, jau nekalbant apie draugus. Kai po keturių valandų išėjau iš klinikos, nenustygau vietoje norėdamas apie tai papasakoti visam pasauliui.

Allenas teigia, kad jo metodas yra vienodai efektyvus visoms narkotinėms priklausomybėms ir piktnaudžiavimui cheminiais preparatais. Su dideliu malonumu galiu paliudyti, kad Jis man ne tik suteikė galimybę mesti rūkyti, bet ir padėjo pabėgti iš košmaro, kontroliavusio ir griovusio mano gyvenimą, - alkoholizmo. Kadaise tikėjau, kad alkoholizmas neišgydomas. Allenas įrodė, kad klydau. Šiandien aš apgailestauju tik dėl to, kad anksčiau nežinojau apie Alleną Carrą. Nesisielokite, jei taip pat esate skeptiškas. Allenas to iš jūsų ir tikisi. Nemėginsiu jums papasakoti, kaip ar kodėl jo metodas yra toks efektyvus. Pasakysiu tik tai, kad tuo metu, kai baigsite skaityti šią knygą, jūs nuoširdžiai stebėsitės, kodėl to nesuvokėte anksčiau. Mėgaukitės šia knyga.

Emanuelis Johnsonas


  • Autorius: Allen Carr
  • Leidėjas: Lengvas būdas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 276
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099529318

2021-04-03

Išvažiavau 10 metų šios knygos pagalba, o dabar, metus prasikirkinęs su buteliais, vėl dedu viltis į jos idėją. Kelios savaitės jau mano pusėje. Būtinai gelbėkitės nuo šlamšto valdžios.

2019-09-04

perskaiciau lengvas budas mesti rukyti. ir jau 9 metus neberukau , aisku skaiciau gal 9 ar 10 kartu tiksliai nepamenu , bet padejo .rekomenduoju,,tiesa svorio ir priaugau =D

2017-03-09

Pirkau 9 knygas, 10-a turejo buti dovana. Pazymejau, kaip nurodyta, koks kodas divanos, bet knygos negavau. Priskambinti jum neina, email nueina i draft ir neissisiuncia. Tai jus apgavikai ar kaip?
Beja- jau tris menesius vedu i paieskos langeli, knygos, kuria labai noriu isigyt pavadinima- raso, kad rasta 1, bet siuo metu neparduodama!!!!

2016-04-15

as gal klystu, bet ar kartais patogupirkti.lt nebankrotuoja?..... labai daug knygu kurios ,, SIUO METU NEPARDUODAMA,,

2015-12-14

negaliu vertinti, nes neskaičiau

Parašykite atsiliepimą apie "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

Allen Carr parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Allen Carr tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį" perkama kartu