Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kodėl turėtume negerti alkoholio

Kaina: 5,10 €
Kaina su kodu: 4,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 5.104 InStock
Į krepšelį 4,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Kodėl turėtume negerti alkoholio" aprašymas

Šioje knygoje „Kodėl turėtume negerti alkoholio“ aiškiai išdėstyta, kaip alkoholis žaloja mūsų sveikatą ir savijautą.

Šioje knygoje autorius Charles Moseley paaiškina, kodėl turėtume atsisakyti alkoholio. Alkoholio vartojimas prieštarauja mūsų prigimtiniam instinktui saugoti savo sveikatą ir gerą savijautą, neigiamai veikia mūsų socialinius santykius ir pažeidžia natūralias organizmo valdymo bei apsaugos sistemas.

Ką darytumėte, jei paaiškėtų, kad viskas, ką žinote apie alkoholį, yra netiesa?

Alkoholis mums atrodo neatskiriama švenčių, pobūvių, renginių ar valgio dalis, ir mes neįsivaizduojame, kaip galėtume mėgautis šiomis progomis be alkoholio taurės rankoje. Kai pradėjome gerti, mums buvo pasakyta, kad alkoholis yra neatsiejamas nuo bendravimo, todėl turime išmokti toleruoti jo nemalonų skonį ir poveikį.

Mes pripažįstame, kad alkoholis gali būti žalingas, bet tikime, kad saikingas gėrimas duoda naudos. Esame įsitikinę, kad alkoholis padeda atsipalaiduoti, suteikia malonumą ir yra natūrali socialinio bendravimo dalis.

Šioje novatoriškoje knygoje „Kodėl turėtume negerti alkoholio“ autorius, kuris pats savo kailiu patyrė alkoholizmo liūną ir sugebėjo iš jo išbristi, aiškina, kaip iš tikrųjų mus veikia alkoholis ir kodėl nepastebimai pradedame gerti vis daugiau ir dažniau. Jis tvirtina, kad mes visi iš prigimties norime ir sugebame bendrauti su kitais žmonėmis, ir bendravimui palengvinti mums alkoholio nereikia. Knygoje autorius paneigia mūsų įsitikinimus apie alkoholį ir pateikia įtikinančių argumentų, kad galime visiškai atsisakyti alkoholio ir nesijausti dėl to nuskriausti ar netekę gyvenime kažko svarbaus. O geriausia tai, kad visiškai atsisakę alkoholio tikrai būtume laimingesni ir sveikesni.


  • Autorius: Charles Moseley
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094691140
  • Vertėjas: Laimutė Žukauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl turėtume negerti alkoholio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie priklausomybes

Charles Moseley pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kodėl turėtume negerti alkoholio", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kodėl turėtume negerti alkoholio" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kodėl turėtume negerti alkoholio" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kodėl turėtume negerti alkoholio"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Charles Moseley tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kodėl turėtume negerti alkoholio" perkama kartu