Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti

Kaina: 17,31 €
Kaina su kodu: 6,92 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 17.31 InStock
Į krepšelį 6,92 € -60% su kodu
PATOGU

Knygos „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“ aprašymas

Psichologinė knyga „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“, kurią parašė autoriai Susan Forward ir Craig Buck, skirta visiems, susidūrusiems su priklausomybe nuo kito žmogaus ar patiems tapusiems apsėdimo auka.

Susan Forward ir Craig Buck klausia ar teko patirti situaciją, kuomet jautėtės priklausomi nuo kito žmogaus, negalėjote jo net mintyse paleisti? Ar jūs galvojate, kad jūsų meilės dydis yra tiesiogiai proporcingas kito žmogaus atsakui? Ar bet kokia kaina laikote įsikibę kito žmogaus, net jei santykiai nedžiugina? Ar teko jaustis persekiojamiems buvusių mylimųjų, kurie negali suprasti, kad ryšius nutraukėte visiems laikams? Jei į bent vieną klausimą atsakėte teigiamai, savipagalbos knyga „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“ yra skirta jums.

Autoriai nagrinėja įvairius obsesinių meilės priklausomybių apsėstų žmonių tipus. Susan Forward ir Craig Buck paaiškina tokių asmenų elgesio priežastis ir įvardina nekontroliuojamų aistrų padarinius bei pasekmes.

Psichologinės knygos „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“ veikėjai yra realios asmenybės. Rašytojai pasakoja apie gydomus žmones ir tikrą jų patirtį. Skaitytojai su džiaugsmu stebės, kaip terapija padeda meilės apsėstiems pacientams susigrąžinti savo gyvenimą.

Knyga apima ne tik elgsenos analizę bei pacientų patirtis, bet ir siūlo terapiją, kurios tikslas – išsilaisvinimas. Nesvarbu ar kenčiate nuo apsėdimo, ar esate tas, kuris negali nusikratyti įsimylėjusio asmens, knyga padės atpažinti obsesyvaus elgesio užuomazgas, ištrūkti iš spąstų ir sukurti naują gyvenimą.

Autorių pateikiami patarimai yra nesudėtingai įgyvendinami, be to, guodžia mintis, kad toksiški santykiai neužkerta kelio sveikiems ateities ryšiams.

Susan Forward – mokslų daktarė, terapeutė „The New York Times“ bestselerių „Toksiški tėvai“, „Emocinis šantažas“ ir kitų knygų autorė. Susan Forward Kalifornijoje įkūrė pirmąjį privatų gydymo po seksualinio išnaudojimo centrą. Per savo knygas, terapijos praktiką, paskaitas ir straipsnius autorė daugybei moterų ir vyrų atvėrė naujus pasitikėjimo savimi, vidinės stiprybės ir emocinės nepriklausomybės pasaulius.

Craig Buck – rašytojas, žurnalistas, fotografas, prodiuseris, įvairių straipsnių žmogaus elgsenos temomis autorius.

Iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė ir Milda Dyke

Jei trumpas aprašymas padėjo atpažinti save, ar į toksiškus santykius įklimpusį artimąjį, įsigyti internetu šį leidinį būtina! Rekomenduojame ir kitas puikių atsiliepimų bei apžvalgų sulaukusias autorės Susan Forward knygas. Pirkti online ne tik pigiau, bet ir patogu, nes iš karto matote, kokios akcijos bei išpradavimai vyksta šiandien. Aprašyme nurodytas puslapių skaičius ir viršelio formatas leidžia įvertinti knygos, kurios online knygyne nepačiupinėsite, apimtį, o santraukos ir ištraukos padeda rinktis aktualius įvairaus žanro ir siužeto kūrinius.


  • Autorius: Susan Forward, Craig Buck
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025930

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Craig Buck, Susan Forward pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Craig Buck, Susan Forward tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“ perkama kartu