Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą

Kaina: 3,14 €
Kaina su kodu: 2,20 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 3.144 InStock
Į krepšelį 2,20 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos "Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą" aprašymas

Šioje knygelėje paprastais, suprantamais ir aiškiais tekstais, gausiomis spalvotomis iliustracijomis ir brėžiniais aiškinama stogų sandara, šiuolaikiniai jų konstrukciniai ypatumai. Daug dėmesio skiriama stogų sandarinimui ir vėdinimui, kurie lemia ne tik jų patikimumą ir ilgaamžiškumą, bet ir šilumos energijos taupymą, garso izoliaciją. Taip pat supažindinama su pagrindinėmis stogo dengimo ir remonto medžiagomis, dangomis (įvairių tipų čerpėmis, plokštėmis, skardomis) ir pateikiamos iliustracijos, kaip savarankiškai, tačiau kokybiškai ir saugiai pataisyti pažeistą arba renovuoti pasenusį savo būsto stogą: sutvirtinti ir pakeisti jo laikančiąsias konstrukcijas, dangą, lietaus vandens nuvedimo sistemą ir t. t.


  • Autorius: M. Direktor, B. Serexhe
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978955131748

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

M. Direktor, B. Serexhe pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, M. Direktor, B. Serexhe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip savarankiškai izoliuoti ir dengti stogą" perkama kartu