⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas

Kaina: 15,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 15.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas" aprašymas

„Džiaugiuosi, kad Ashley Yeh („YouTube“ kanale dar žinomos kaip Hapa Family, kurią seka tūkstančiai žmonių) knyga išversta į lietuvių kalbą. Šiais laikais, kai Montessori priemonių, veiklų, žaislų pasiūla yra labai gausi, svarbu gebėti atsirinkti, ką reiškia autentiškas Montessori ugdymas. Šios knygos autorė išgrynina Montessori ugdymo esmę, aiškiai pristato amžiaus tarpsnių ypatumus, pateikia svarbių įžvalgų ir duoda naudingų patarimų, kuriuos galite taikyti savo šeimoje. Tad sukurkite erdvę, kurioje jūsų vaikas klestėtų!“
Ada Sieger, Montessori mokytoja Lietuvoje

Taikykite Montessori principus namie – užauginkite pasitikintį savimi ir smalsų vaiką.

„Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas“ - tai praktinis vadovas tėvams, norintiems įrengti savo namus taip, kad būtų galima ugdyti vaikų savarankiškumą, gebėjimus ir patenkinti jų poreikius bei interesus nuo pat kūdikystės, per visą ikimokyklinį laikotarpį ir vėliau.

    • Sužinosite, kaip gaminti valgį, ką daryti prieš miegą ir kaip sumažinti įtampą namuose, vaikams suteikiant būtinų priemonių, padedančių jiems patiems ugdytis praktinius gyvenimo įgūdžius.

    • Išmoksite atsikratyti netvarkos ir sukurti erdves, padedančias vaikams labiau sutelkti dėmesį ir suteikiančias laisvės mokytis bei tyrinėti.

    • Galėsite skatinti abipusę pagarbą ir savarankiškumą, pakviesdami vaikus prisidėti prie buities darbų.

    • Sužinosite, kaip sužadinti vaikų smalsumą ir ugdyti natūralią meilę mokymuisi, galėsite išbandyti daugiau kaip 80 šioje knygoje aprašytų paprastų veiklų, skirtų kūdikiams, mažyliams ir ikimokyklinukams.

Ashley Yeh (edukologijos magistrė) yra sertifikuota Montessori ugdymo patarėja kūdikių ir mažylių amžiaus grupėje, pozityviosios tėvystės edukatorė, kelerius metus dirbusi valstybinėse mokyklose. Ji aistringai bei pagarbiai žvelgia į Montessori ugdymą ir du savo vaikus nuo kūdikystės auklėja pagal šiuos principus. Ashley taip pat yra sukūrusi savo „YouTube“ kanalą, tinklaraštį ir internetinių kursų, kuriuose įkvėpė tūkstančius šeimų visame pasaulyje įrengti namus pagal Montessori principus.


  • Autorius: Ashley Yeh
  • Serija: Pabučiuok mane
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 18x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940279

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Ashley Yeh pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ashley Yeh tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Montessori namai. Sukurkite erdvę, kurioje klestės jūsų vaikas" perkama kartu